EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pátek 18.10 a svátek má Lukáš

Aktuality:


V Nemocnici Šumperk se budoucí maminky už tropických teplot bát nemusí

9. 12. 2015 v 15:30 - V těchto dnech totiž nemocnice instalovala na své porodní boxy nové klimatizační jednotky,
FOTO: Nemocnice Šumperk
FOTO: Nemocnice Šumperk

Ještě větší komfort nabídne budoucím maminkám Nemocnice Šumperk. V těchto dnech totiž instalovala na své porodní boxy nové klimatizační jednotky, které ocení rodičky hlavně během letních měsíců, které stále častěji připomínají spíše tropy. A nově instalovala nemocnice klimatizaci také na dětskou jednotku intenzivní péče a na pracoviště centrálních laboratoří. Nákup nových klimatizačních jednotek přišel Nemocnici Šumperk na více než sto tisíc korun.
„Vzhledem k tomu, že v posledních letech dochází v letních měsících k neustálému růstu teplot, rozhodli jsme se na porodní sály instalovat nové klimatizační jednotky, tak ať se u nás maminky během porodu cítí co nejpříjemněji. Díky této investici jsme tak na příští léto již připraveni,“ vysvětluje správce Nemocnice Šumperk Mgr. Martin Pelnář s tím, že novou klimatizaci v létě ocení také porodní asistentky.
Nemocnice Šumperk se snaží trvale investovat do svého rozvoje. Jen v letošním roce investuje nový majitel nemocnice MUDr. Martin Polach do jejího rozvoje víc než 50 miliónů korun. Nemocnice již například započala přípravy na stavbu nového pracoviště magnetické rezonance a už tento týden začne s výstavbou nového superaseptického operačního sálu pro ortopedické a traumatologické operace. Mimo jiné ještě letos pořídí dvě nová C-ramena za deset miliónů korun.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2287.html

Reklama