Šumperk.info

polojasno polojasno, -9°C

Dnes je úterý 7.2 a svátek má Veronika

Aktuality:


Společnost AGEL obdržela Čestné uznání za společenskou odpovědnost

12. 2. 2013 v 12:08 - Dalším prestižním oceněním se může pochlubit společnost AGEL, která koncem ledna obdržela Čestné uznání hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost. Hejtman Miroslav Novák společnost AGEL ocenil konkrétně za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti v oblastech sociální, ekonomické a environmentální.

Tohoto ocenění si vedení společnosti AGEL nesmírně váží - o to více, že je udělováno širokou veřejností, a ne jen vybranými porotci.
„Tohoto ocenění si skutečně nesmírně vážíme, o to více, že je udělováno širokou veřejností, a ne jen vybranými porotci. Je také důkazem toho, že jdeme jako společnost správným směrem – cestou odpovědného přístupu vůči regionu, občanům, i vlastním zaměstnanců a pacientům,“ řekla ředitelka útvaru personálně právních vztahů Ing. Iveta Ostruszková, MBA, která Čestné uznání přebrala od hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka. Společnost AGEL získala ocenění na slavnostním vyhlašování výsledků soutěže o Cenu hejtmana kraje za společenskou odpovědnost pro rok 2012, které se uskutečnilo v sále Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě. „Těší mě, že se do letošního čtvrtého ročníku soutěže přihlásil rekordní počet uchazečů, což svědčí o tom, že stále větší množství firem a obcí přijímá společenskou zodpovědnost za součást své strategie. Věřím, že v příštím roce soutěž osloví ještě větší okruh zájemců, kterým není tato problematika lhostejná,“ uvedl na slavnostním večeru hejtman Miroslav Novák.
Soutěž, která se koná od roku 2008, byla letos nově rozdělena do dvou hlavních kategorií Podnikatelské subjekty a Obce. Ty se dále členily podle počtu zaměstnanců a působnosti obcí. Hodnotící komise u soutěžících posuzovala řadu sociálních, environmentálních i ekonomických ukazatelů. Zaměřila se mimo jiné na jejich vztah k okolí a jeho sociálním potřebám, podporu sociálně ohrožených skupin, handicapovaných i osob se změněnou pracovní schopností.


Autor: Ing.Hana Szotkowská - mluvčí holdingu AGEL Zdroj: http://www.agel.cz/media/tisko...tne-uznani

Reklama