Šumperk.info

polojasno polojasno, 11°C

Dnes je čtvrtek 9.7 a svátek má Drahoslava

Aktuality:


S příchodem léta investuje Nemocnice Šumperk do nových klimatizací

22. 6. 2016 v 10:50 - Rok od roku stoupající teploty, připomínající spíše tropy, přiměly Nemocnici Šumperk investovat s příchodem léta do nákupu nových klimatizací a ventilátorů.
FOTO: Nemocnice Šumperk
FOTO: Nemocnice Šumperk

Rok od roku stoupající teploty, připomínající spíše tropy, přiměly Nemocnici Šumperk investovat s příchodem léta do nákupu nových klimatizací a ventilátorů. Většího pohodlí se už letos v létě dočkají například maminky na porodnickém oddělení nebo pacienti interny.
Nemocnice v těchto dnech dokončila instalaci klimatizačních jednotek na čtyřech lůžkových pokojích na porodnickém oddělení. „Jedná se o chlazení klimatizacemi s oddělenou vnitřní a venkovní jednotkou. Nová klimatizace přinese v letních měsících větší komfort pro novopečené maminky i novorozence,“ prozrazuje správce nemocnice Mgr. Martin Pelnář.
Do nových klimatizací investovalo zdravotnické zařízení téměř 115 tisíc korun. Nejde však o jedinou novinku na oddělení. Nemocnice v těchto dnech také vyměnila na čtyřech lůžkových pokojích vaničky pro koupání novorozenců. Původní plastové nahradily nové z litého mramoru. Jedna vanička přitom přišla téměř na 20 tisíc korun.
Novou klimatizaci v těchto dnech instalovala nemocnice také na dětskou JIP. Většího komfortu se tak dočkají také pacienti interního oddělení, kam nemocnice v těchto dnech umisťuje stropní ventilátory.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2358.html

Reklama