EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je úterý 22.10 a svátek má Sabina

Aktuality:


Nemocnice Šumperk letos nabídne budoucím rodičům nové kurzy i přednášky

12. 1. 2017 v 12:15 - Pravidelné plavání nebo cvičení přispívá k zlepšení fyzické kondice nastávajících maminek.

Novou sérii vzdělávacích přednášek, kurzy plavání i cvičení – to vše nabídne s příchodem nového roku budoucím maminkám gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Šumperk. Pravidelné plavání nebo cvičení přispívá k zlepšení fyzické kondice nastávajících maminek, speciální přednášky jim pak dopomohou k úspěšnému zvládnutí porodu.
Zdravé těhotenství, průběh porodu, možnost tlumení porodních bolestí. To vše jsou témata, která šumperští odborníci představí budoucím maminkám na speciálních vzdělávacích přednáškách. Díky nim se budoucí maminky nejen lépe připraví na porod, ale dozví se na nich například i to, jak o dítě správně pečovat po propuštění z porodnice. „Součástí přednášek jsou i témata týkající se kojení, ošetřování miminka v domácí péči nebo jeho správném stravování v prvním roce života. Budoucí rodiče se dozví i to, s jakými nemocemi se mohou setkat během prvních dvanácti měsíců od narození dítěte,“ vysvětluje vedoucí porodní asistentka Bc. Anna Holinková.
Série nových přednášek startuje v únoru. Ta první se uskuteční ve čtvrtek 9. února v 15.00 hodin v kongresovém sále Nemocnice Šumperk. Na přednáškách je vítána i účast budoucích tatínků.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2468.html

Reklama