Šumperk.info

zataženo zataženo, 11°C

Dnes je pondělí 26.9 a svátek má Andrea

Aktuality:


Nejen s léčbou akné pomáhá nově šumperským dermatologům speciální „modrá vlna“

28. 3. 2017 v 17:05 - Bradavice, znaménka, cévky na obličeji a končetinách či pigmentové skvrny. S jejich odstraněním pomáhá speciální K-laser.
FOTO: Nemocnice Šumperk
FOTO: Nemocnice Šumperk

Bradavice, znaménka, cévky na obličeji a končetinách či pigmentové skvrny. S jejich odstraněním teď nově pomáhá šumperským dermatologům speciální K-laser. Ten funguje na principu modré vlnové délky, takže je na rozdíl od podobných typů přístrojů k lidskému tělu mnohem šetrnější.
„Nový K-laser využívá princip modré vlnové délky, která je transparentní vůči vodě v lidském organismu.  Termicky nepoškozuje okolní tkáně, takže je k lidskému tělu šetrnější. Zákroky provedené s pomocí nového laseru jsou bez jakéhokoliv krvácení a jsou tedy i méně bolestivější,“ vysvětluje primář kožního oddělení MUDr. Lubomír Drlík.
Nový přístroj pomůže šumperským lékařům s léčbou akné a jizev, ale také s odstraněním bradavic, nepohodlných znamének nebo žilek v oblasti obličeje či končetin. Přístroj budou mít šumperští dermatologové prozatím zapůjčen od 24. března po dobu jednoho měsíce. V případě zájmu se mohou pacienti objednat na telefonním čísle 583 332 551.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2498.html

Reklama