Šumperk.info

oblačno oblačno, 11°C

Dnes je čtvrtek 9.7 a svátek má Drahoslava

Aktuality:


Na Veletrhu sociálních služeb se představí i Nemocnice Šumperk

10. 6. 2016 v 09:45 - Bezplatná vyšetření, nácvik první pomoci nebo rady, jak zhubnout do plavek – to vše nabídne veřejnosti na Veletrhu sociálních služeb.
FOTO: Nemocnice Šumperk
FOTO: Nemocnice Šumperk

Bezplatná vyšetření, nácvik první pomoci nebo rady, jak zhubnout do plavek – to vše nabídne veřejnosti na Veletrhu sociálních služeb Nemocnice Šumperk, která se již tradiční akce taktéž zúčastní. V úterý od 13.00 do 17.00 hodin si tak mohou zájemci v Sadech 1. Máje nechat například zdarma změřit hladinu cholesterolu, krevní tlak nebo hladinu cukru v krvi.
Kromě bezplatných vyšetření nabídnou na veletrhu odborníci z Nemocnice Šumperk například rady ohledně správné životosprávy a s tím související změny jídelníčku nebo nácvik správné hygieny rukou. Také poradí, jak předejít vzniku proleženin v případě, že lidé pečují například o osoby blízké, jež jsou trvale připoutány na lůžko.
A nebude chybět ani nácvik první pomoci, ve které se nemocnice snaží šířit osvětu dlouhodobě. Řada dospělých se totiž seznámila se základy první pomoci naposledy v dětském věku a změnu v pravidlech první pomoci postupem let ani nezaznamenala. Nemocnice proto pořádá kurzy pravidelně a rady ohledně správného poskytnutí první pomoci nabídne i na úterním veletrhu.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2355.html

Reklama