Šumperk.info

polojasno polojasno, -7°C

Dnes je úterý 7.2 a svátek má Veronika

Aktuality:


Lyžaři Ondřeji Bankovi se v Šumperské nemocnici narodil syn

26. 10. 2012 v 20:08 - V roli tatínka vstupuje do nové lyžařské sezóny náš nejlepší sjezdař Ondřej Bank. V Šumperské nemocnici, která je členem skupiny AGEL, se mu v pátek 26. října ve 13 hodin narodil zdravý syn.
FOTO: nemspk.cz
FOTO: nemspk.cz

Syn sjezdaře váží 3,92 kg a jeho rodiče jsou již rozhodnutí, že ponese jméno Albert„Byl jsem přímo u porodu a lékařům i sestrám Šumperské nemocnice musím jednoznačně poděkovat za profesionální péči. Přístup personálu šumperské porodnice byl opravdu super,“uvedl těsně po porodu Ondřej Bank s tím, že v pořádku a spokojená je také jeho partnerka Tereza Graciasová.
Vstup do nové sezóny má Ondřej Bank opravdu nabitý, neboť již o víkendu pojede první závod světového poháru. „Celý tým, kromě mě, už je samozřejmě v Rakousku. Bude to náročné,“ dodal s úsměvem spokojeného otce lyžař.
Gynekologicko-porodnické oddělení Šumperské nemocnice poskytuje komplexní gynekologickou a porodní péči. Samotná porodnice disponuje moderními nadstandardními pokoji, novými koupelnami, samozřejmostí je systém rooming-in, kdy maminky jsou se svými dětmi 24 hodin denně či internetové připojení. Při porodu zaručují soukromí samostatné pokoje. Oddělení zajišťuje pro maminky odběry pupečníkové krve, v rámci dalších služeb nabízí například přednášky a cvičení pro nastávající rodiče či internetovou poradnu zdarma. Více informací o oddělení můžete získat na webových stránkách Šumperské nemocnice www.nemspk.cz.


Autor: Ing.Hana Szotkowská - mluvčí holdingu AGEL Zdroj: http://nemocnicesumperk.agel.c...ndrej-bank

Reklama