EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pondělí 21.10 a svátek má Brigita

Aktuality:


Kožní ambulance šumperské nemocnice voní novotou

26. 4. 2018 v 10:10 - Nemocnice zmodernizovala zákrokový sálek i ambulantní prostory, ve kterých nechybí nový nábytek, televize, klimatizace nebo třeba wi-Fi připojení.
FOTO: Nemocnice Šumperk
FOTO: Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk úspěšně pokračuje ve své modernizaci. Po zateplení Pavilonu B a rekonstrukci chirurgie v těchto dnech dokončila rekonstrukci kožní ambulance.  Nemocnice zmodernizovala zákrokový sálek i ambulantní prostory, ve kterých nechybí nový nábytek, televize, klimatizace nebo třeba wi-Fi připojení.
Změna na kožním pracovišti je patrná hned při vstupu do čekáren. Úzké tmavé prostory nahradila jedna společná široká chodba, ve které čekají pacienti na ambulantní vyšetření případně na drobný zákrok. „Vybouráním příček se nám zároveň podařilo v chodbě nahradit umělé světlo za denní, přirozené. To je opravdu příjemná změna,“ hodnotí třímiliónovou rekonstrukci Martin Pelnář, člen představenstva, který má na starosti také správu nemocničního majetku. V čekárně nechybí moderní nábytek, možnost připojit se zdarma na internet nebo nové televize.
Velkou proměnu má za sebou i zákrokový sálek, na kterém kožní lékaři provádí drobné výkony už od poloviny devadesátých let. Nemocnice v rámci přestavby vyměnila podlahy, elektroinstalaci, sál vybavila klimatizací a pro pacienty vybudovala dvě nové komfortní převlékací kabiny, díky kterým se můžou pohodlně a diskrétně připravit na plánovaný zákrok.


Autor: Nemocnice Šumperk Zdroj: http://www.nemocnicesumperk.cz...-2677.html

Reklama