Šumperk.info

polojasno polojasno, -4°C

Dnes je úterý 7.2 a svátek má Veronika

Aktuality:


Gynekologicko-porodnické oddělení Šumperské nemocnice spustilo internetovou poradnu

15. 8. 2012 v 14:09 - Trápí vás nějaký gynekologický problém? Chcete se zeptat na cokoliv ohledně porodu či těhotenství? Vaše dotazy z oblasti gynekologie a porodnictví můžete nyní nově konzultovat přes internet, a to přímo s primářem gynekologicko-porodnického oddělení Šumperské nemocnice MUDr. Milošem Vysloužilem. Novou online poradnu spustila Šumperská nemocnice, která je členem skupiny AGEL, na svém webu www.nemspk.cz v sekci gynekologicko-porodnického oddělení.
FOTO: nemspk.cz
FOTO: nemspk.cz

Ženy či jejich partneři tak mohou s primářem konzultovat například dotazy ohledně porodu, těhotenství, péči po porodu, antikoncepce i gynekologických obtíží a onemocnění. Otázkylze klást nejen jmenovitě, ale i zcela anonymně. „Internetová poradna samozřejmě nemůže nahradit klasické vyšetření u lékaře, což ani není jejím cílem. V mnoha dílčích problémech však bude účinným pomocníkem pro širokou veřejnost. Přispěje také k dalšímu zkvalitnění služeb pro naše pacientky,“ vysvětluje účel poradny primář MUDr. Miloš Vysloužil. Za důležité také považuje, že díky snadnédostupnosti konzultace přes internet bude možné včas zachytit problematické případy pro účinnou léčbu.
„Zřídit poradnu jsme se rozhodli i na základě potřeby zodpovídat dotazy pacientek, které se s obdobnými problémy telefonicky obracely různě na sestry a lékaře oddělení, přičemž ne vždy bylo v možnostech personálu dotazy efektivně zodpovědět. Tato poradna bude kvalitnější alternativou a jasným místem, kde mohou ženy klást své dotazy. Věřím, že pacientky naši novou službu ocení,“ dodává primář.
Více informací o službách gynekologicko-porodnického oddělení Šumperské nemocnice můžete získat na webových stránkách www.nemspk.cz.


Autor: Ing.Hana Szotkowská - mluvčí holdingu AGEL Zdroj: http://nemocnicesumperk.agel.c...ne-poradna

Reklama