Šumperk.info

zataženo zataženo, 15°C

Dnes je pátek 29.9 a svátek má Michal

Aktuality:


Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku odbornou zdravotní péči

20. 9. 2017 v 10:19
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Agentura Domácí péče Victoria zahájila svoji činnost v roce 1998. Sídlí přímo v areálu Šumperské nemocnice. Její hlavní činnosti je domácí ošetřovatelská péče.

Victoria poskytuje ošetřovatelskou péči při dlouhodobém a chronickém onemocnění, při doléčování krátkodobých nemocí po propuštění z nemocnice i domácí hospicovou péči. To vše v klidném domácím prostředí pacienta. Společnost je vybavena i profesionálními lékařskými přístroji, které je možné si zapůjčit.

Péči poskytuji registrované sestry s kvalifikaci a odbornou způsobilosti. Péče je poskytována 24hod. 7 dní v týdnu, dle potřeb pacientů a indikované péče lékaři. Tato odborná ošetřovatelská péče je BEZPLATNÁ, hrazená ze zdravotního pojištění.

Cílem agentury je poskytovat kvalitní a odbornou péči v souladu s novými odbornými postupy a rozvíjet své znalosti a zkušenosti.

Poznámka redakce: Plzeňská firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o. dodala v květnu 2017 agentuře Victoria RESUSCITAČNÍ BRAŠNY A KYSLÍKOVÉ KONCENTRÁTORY a provedla odborné zaškolení personálu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika Plzeň se specializuje nejenom na DEFIBRILÁTORY, ale rovněž nabízí resuscitační pomůcky pro KARDIOPULMONÁRNÍ RESUSCITACI (KRP).

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika spolupracuje s profesionálními záchranáři jako je např.RESCUE HELP, z.s, záchranářské a výukové středisko, kterému bezplatně poskytla trenažer DEFIBRILÁTORU LIFEPOINT.


Autor: Reklamní článek szo.cz / - red -

Reklama