Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 12°C

Dnes je neděle 31.5 a svátek má Kamila

Aktuality:


V Novém Malíně proběhl další ročník fotbalového turnaje „O pohár starosty obce“

4. 2. 2019 v 17:00 - Během víkendu (26. 1. - 27. 1. 2019) se v tělocvičně ZŠ v Novém Malíně uskutečnil již tradiční halový fotbalový turnaj „O pohár starosty obce“. Turnaj v obou dnech osobně zahájil starosta obce Nový Malín Marek Štencl, který ve své úvodní řeči dětem popřál hru v duchu Fair Play.
Foto z turnaje
Foto z turnaje

Turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů, které postupně do hry nasadily zhruba 160 mladých fotbalistů. Kromě domácích hráčů z Nového Malína se zúčastnily i týmy z okolních obcí: Malín, Zvole, Velké Losiny, Ruda nad Moravou, Červenka, Rapotín, Horní Pomoraví, Libina, Štíty, Čelechovice - Smržice, Sudkov, Dubicko a Šternberk.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým ve složení 4+1, přičemž zápasy trvaly 13 minut a probíhaly dle pravidel minifotbalu za dozoru rozhodčích FAČR.
V soubotních zápasech se nejvíce dařilo mladým fotbalistům z Nového Malína, kteří převzali pohár pro vítěze turnaje 2007 a dočasně převzali putovní pohár ročníku 2007. V neděli se pak nejvíce dařilo a prvenství vybojovali fotbalisté 1. OMK Šternberk.
„V celém turnaji jsme viděli bojovné výkony. Hráči si celý turnaj užili a svým divákům nabídli mnoho krásných fotbalových momentů.“, komentoval průběh turnaje organizátor Aleš Knapp.


Autor: - red -

Reklama