Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 12°C

Dnes je neděle 31.5 a svátek má Kamila

Aktuality:


Pozvánka na domácí utkání šumperských amrických forbalistů s Třincem

26. 4. 2018 v 11:33 - O nadcházejícím víkendu čeká na hráče amerického fotbalu Šumperk Dietos těžká prověrka, když v domácím prostředí nastoupí od 15:00 hod. k utkání proti Třinci, který v loňském ročníku dokázal bez ztráty kytičky vyhrát tzv. Iron Bowl (finále 4. Ligy).
Pozvánka
Pozvánka

Los v tomto roce svedl tyto dvě mužstva opět dohromady a potkají se v rámci skupiny Východ ve3. lize. Při posledním střetnutí na Tyršově stadionu mohli diváci sledovat napínavé utkání, ve kterém Dietos podlehli o 3 body svému soupeři ze severu Moravy (15:18). Podobný průběh utkání by se dal očekávat i letos, ale až samotné utkání v sobotním odpoledni ukáže pravou sílu obou výběrů. Oba soupeři zaznamenali vítězné vstupy do ročníku 2018, přičemž Sharks zdemolovali Zlín jasným vítězstvím 58:0, což rozhodně nelze opomenout. Pro partu okolo hrajícího trenéra Jana Kolaříka tak bude sobotní utkání výzvou a zkouškou v jaké herní pohodě a kondici se tým nachází. Šumperk si odbyl premiéru ve Zlíně, kde dokázal ukořistit výhru v poměru 25:15, ale domácí kouč poukazoval na skutečnost, že proti Třinci bude zapotřebí přepnout na jiný výkonnostní stupeň. Do toho ještě tým neoplývá zrovna širokou členskou základnou, takže zranění, která se Dietos nevyhnuly, přidělávají lodivodovi Šumperka vrásky na čele.
Ale Dietos v historii již několikrát dokázali, že nic nevzdávají předem a hodlají se o vítězství porvat. Diváci se opět mohou těšit na zajetý servis v podobě poločasové soutěže, občerstvení, tleskadla s pravidly a komentátor. Udělat si cestu na Tyršův stadion se určitě vyplatí! Podpora publika bude pro domácí hráče nesmírně důležitá!!


Autor: - red -

Reklama