EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Možnost sněžení Dnes 3°C

Sníh Zítra 4°C

Dnes je sobota 18.11 a svátek má Romana

Aktuality:


Nábory startují: Dietos oslovují případné zájemce

13. 9. 2017 v 11:27 - Každoroční kolorit, který provází podzimní období v klubu amerického fotbalu se nese v duchu náborů. Ty byly odstartovány druhou zářijovou sobotou a v šumperském týmu jsou plně připraveni poskytnout zájemcům o tento sport maximální servis.
Nové logo Dietos
Nové logo Dietos

,,V letošním roce jsme se do náborové propagace opřeli v poněkud výraznějším duchu s tím, že jsme si díky spolupráci s Baran production nechali vytvořit video, kterým chceme oslovit všechny případné zájemce,‘‘ uvádí tiskový mluvčí Milan Kolařík počin mužstva, jenž se rok co rok potýká s nedostatkem členů, jelikož americký fotbal je specifickým sportem s typickým důrazem na co nejpočetnější hráčskou základnu z důvodu specializace herních pozic a stavby mužstva. A kde všude se budou lidé střetávat s tímto klipem? ,,Klip byl záměrně vytvářen pro použití v šumperském kině OKO, kde se s ním před uvedením filmové představení budou moci diváci setkávat po dobu tří měsíců,‘‘ čímž naznačil, jak dlouhou budou podzimní nábory probíhat. Kromě této novinky bude již standardním kanálem propagace také samotná prezentace hráčů v ulicích města Šumperk, kdy budou sami lákat do svých řad.

To ovšem není jediná novinka, kterou si v těchto dnech klub z podhůří Jeseníků prošel, jelikož to co se nepodařilo v loňském jubilejním desátém roce fungování, si jako překvapení pro své fanoušky schovali až pro letošek a tím je uvedení nového loga klubu! A jak se rodilo nové nebo spíše zmodernizované logo?,,Po prvotních pokusech, kdy se jednalo o amatérské návrhy jsem se nakonec vydali cestou profesionálního návrhu z dílny designéra Petra Baráka, kdy už během prvních pěti návrhů nás přesvědčil o tom, že toto rozhodnutí bylo správné!‘‘

Jak již bylo zmíněno leželo před Dietos pět návrhů z nichž se nakonec klubové vedení rozhodlo pro jakousi modernizaci loga stávajícího. Kolařík k tomu dodává:,,Vznikl jakýsi redesign, kdy se nám klubový znak obléknul do modernějšího hávu a působí tak více dynamičtějším dojmem. Nemáme pouze tuto tradiční verzi loga, ale nechali jsme si zpracovat i další barevné a zjednodušené varianty včetně písma, což nám dává větší variabilitu při výrobě např. propagačních předmětů či pro další prezentaci.‘‘

Ještě váháte nad tím vyzkoušet si americký fotbal a stát se členem šumperského týmu amerického fotbalu Dietos? Přidejte se! Nábor hráčů právě probíhá!! Více informací zájemci naleznou na webových či facebookových stránkách klubu, popř. je možné zavolat nebo napsat na některý z uvedených kontaktů na webových stránkách v sekci realizační tým.


Autor: - red -

Reklama


Komentáře:TOPlist