EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pondělí 21.10 a svátek má Brigita

Aktuality:


Fotbal: Výsledky ligových žáků

16. 10. 2012 v 08:08
FOTO: fotbal-sumperk.cz
FOTO: fotbal-sumperk.cz

V dalším kole Ligy starších a mladších žáků v rámci Sportovních středisek mládeže dokázali zvítězit mužstva kategorie U14 a U13, kategorie U15 a U12 podlehnuli jen těsným rozdílem.

U15

HFK Olomouc- SAN JV Šumperk 1:0 (0:0)

Sestava: Skýva, Krňávek(Anděl) Drozd, Ondráček, Matyáš, Šimek, (Hél) , Tomáš (Navrátil), Šmirják, Ševčík( Mátl) , Cikrýt(Kašpar), Hejl

Soupeř, se kterým se dalo hrát o body. Utkání začalo naší šancí už ve 2 minutě. Zůstalo bez využití. Potom se hra vyrovnala. O výsledku rozhodla chyba naších bránících hráčů ve druhém poločase, kdy jsme nebyli schopni odkopnout míč mimo naše pokutové území. Ani změny v sestavě výsledek nezměnily. Určitě bylo v našich silách na HFK bodovat. Chybí zraněný střelec mužstva ˇZolda Radek

Komentář: trenér Slončík

U14

1.HFK Olomouc - FK SAN-JV Šumperk 2:6(0:3)

Branky: 15´Svačinka, 24´Simon, 35´Novák, 37´Čikl, 44´Nosál, 64´ Novák

Sestava: Dus(35.Skýva) - Kubíček(35.Kühndel), Scheuter, Diblík, Bubeníček - Nosál(50.Draňa), Novák, Jurka, Simon(35.Šebela) - Svačinka(57.Hecl), Čikl(40.Bartoník)

Hned od začátku jsme si vytvářeli spoustu brankových příležitostí, ale Svačinka, Novák a Nosál všechny z neuveřitelně zahodily. V 15. minutě se konečně trefil Svačinka a do poločasu jsme přidali další dvě branky. Po prostřídání jsme již v druhé půli neudrželi kvalitu. Velmi dobře zahrál především Tomáš Nosál.

Komentář: trenér Hecl

U13

FK SAN-JV Šumperk – SK Hranice 7:5

Sestavy :

-Arbeit, Andoniu, Vejrosta, Doležel, Matoušek, Navrátil, Žaitlík, Šimek

-Viktorín, Hoško, Nosál, Haša, Pospíšil, Vejchoda, Urban, Hloušek, Zapletal, Stupka

Branky : Navrátil, Žaitlík, Vejrosta, Pospíšil, Vejchoda, Urban 2x

Přivítali jsme soupeře, kterého jsme v mistrovském utkání ještě nikdy neporazili. Naštěstí jsme neměli žádný respekt a nehráli ustrašeně. Soupeř byl zaskočen naším aktivním nástupem do hry, sportovní agresivitou – důrazem v osobních soubojích a rychlým přistupováním k soupeři, bojovností u ztracených míčů, kombinační hrou, vytvářením si šancí, které se nám tentokrát dařilo proměňovat, dobrou obrannou hrou celého týmu. Tentokrát jsme proměnili i šance, které jsme si vypracovali, i když ze tři čtyři navrch proměněné bych uvítal, protože vyšší brankový rozdíl by asi lépe odpovídal předvedené hře a naší převaze, která se dařila udržovat i v druhé půli utkání. Alespoň částečně tak kluci napravili zpackaný zápas z minulého týdne a ukázali, že hrát fotbal umí.

Komentář: trenér Žaitlík

U12

FK SAN-JV Šumperk – SK Hranice 8:10

Sestava: Jílovec,Kostelanský - Kubičík M,Kubičík J., Hatala,Štrpka,Pospíšil,David,Staněk,Vavřiník,Churavý,Šmíd,Ladislav,
Tesař,Barčík,Žák,Heřmanský

Branky: Ladislav 5 ,Hatala, Tesař, Barčík

Do zápasu jsme vstoupili dobře a od začátku vedli v součtu obou hřištˇo dva až tři góly. Bohužel jsme toto vedení nedokázali navýšit a po chybách na konci poločasu o vedení přišli. Po půli tak byl stav 5:5. Ještě v průběhu druhé půle byl stav 7:6 v náš prospěch poté se však prosadili hosté a výsledek překlopili na svoji stranu. V utkání se soupeřem naší výkonnostinás srazila špatná koncovka a nedůraz při standartních situacích(čtyři branky z rohu). Hostům se také povedlo několik výstavních gólů z větší vzdálenosti, což se v této kategorii neníještě běžně k vidění.

Komentář: trenér Netopil


Autor: FK SAN-JV Šumperk Zdroj: http://www.fotbal-sumperk.cz/i...199&page3=

Reklama