Šumperk.info

jasno jasno, 14°C

Dnes je úterý 26.5 a svátek má Filip

Aktuality:


Fotbal: Výsledky a komentáře trenérů dorostu a žáků

26. 9. 2012 v 08:08
FOTO: fotbal-sumperk.cz
FOTO: fotbal-sumperk.cz

U19

Valašské Meziříčí – FK SAN-JV ŠUMPERK 2:2 ( 0:1 )

Střelci: Svoboda D 2

Sestava: Anděl – Jurka, Kocourek,Hylák,Svoboda V, Svoboda D, Slončík, Nemeth, Šabršula, Miterko, Max – střídali Rýznar, Kotzmann, Třetina

Komentář:

Vývoj zápasu se přeléval jako přesýpací hodiny, po úvodním tlaku domácích šli do vedení šumperáci, aby ho vlastními hrubými chybami v obraně ztratili a nakonec před koncem vyrovnali a v poslední minutě ještě Kotzmannem trefili břevno. Nicméně remíza je asi zasloužená pro obě strany.
Křepelka Roman - trenér

………………………………………………………………………………………………….

U17

Valašské Meziříčí – FK SAN-JV ŠUMPERK 1:0 ( 0:0 )

Sestava: Kapl – Čejka, Max, Třetina, Šafář, Dostál, Kotzmann, Strnad, Rýznar, Slončík , Miterko – střídali Nemeth, Málek, Šabršula, Pospíšil L

Komentář:

Mužstvo U17 doplácí na neutěšenou situaci ve starším dorostu, kdy velká část hráčů musí absolvovat oba zápasy. Domácí byli většinou o rok starší, měli dostatek šancí , ale buď je pochytal Kapl nebo mířili mimo. A tak nechybělo mnoho a Šumperk mohl dát v závěru vedoucí gol, leč Pospíšil Lukáš i Nemeth selhali a tak přišla penalta v poslední minutě kterou domácí proměnili a stali se tak prvními přemožiteli śumperáků v letošní sezoně.

Petr Strnad - trenér

…………………………………………………………………………………………………..

U15

Uničov- FK San JV ŠUMPERK 1:3 (0:1)

Střelci: Mátl 2, Žolda

Sestava: Skýva Mir.Matyáš, Zatloukal (Komárek), Drozd, anděl- Krňávek,Šmirjak, Ondráček, Kašpar(Šimek) Mátl, Žolda

Komentář:

Získali jsme povinné vítězství a 3 body. Stále máme nemocné a zraněné hráče. Po většinu zápasu jsme měli sice převahu , chvílemi jsme hráli i kombinačně slušně, ale nepodařilo se nám výrazněji vést. Soupeř byl hodně nedisciplinovaný, doplatil na to vyloučením hráče. Po té jsme hru kontrolovali, dali třetí branku a nebýt v samotném závěru hrubé chyby obránců a brankáře, mohli jsme vyhrát s čistým scorem. I tak by tento výsledek měl být povzbuzením. Očekávám, že o následujícím víkendu , kdy máme volný termín se kluci uzdraví a vyléčí zranění.

Slončík Ladislav - trenér

…………………………………………………………………………………………………

U14

Uničov - FK SAN-JV Šumperk 1:3(1:1)

Střelci:Svačinka(p.k.), Čikl, Jurka(p.k.)

Sestava: Skýva(35.Dus) - Kubíček, Simon, Scheuter, Draňa(62.Kühndel) - Nosál(45.Zrník), Diblík, Jurka, Šebela(58.Žák) - Čikl, Svačinka(50.Bartoník)

Komentář:

Další ze zápasů na které raději zapomenout. Výkyvy herních výkonů mužstva jsou strašidelné. Ve středu odehrajeme výborný zápas plný odhodlání se porvat o dobrý výsledek a za 3 dny se představíme jako ustrašený a ničím připomínající tým ze zápasu proti Opavě. Jediné pozitivní je výsledek, ke kterému přispěli především až střídající hráči. 3 branky ze 4 padly po pokutových kopech.

Hecl Bohdan - trenér

…………………………………………………………………………………………………..

U13

FK SAN-JV Šumperk – Vítkovice 4 : 21 ( A-A 3:6, A-B 0:6, B-B 0:7, B-A 1:2 )

Střelci :Žaitlík 3x, Pospíšil

Sestavy :

-Arbeit, Andoniu, Vejrosta, Haša, Matoušek, Navrátil, Strapek, Žaitlík, Šimek

-Viktorin, Hoško, Nosál, Zapletal, Appl, Pospíšil, Vejchoda, Urban, Stupka, Havránek, Palatka D.

Komentář :

Zápas se tentokrát klukům vůbec nepovedl. Po deseti minutách prvních poločasů jsme sice vedli a hráli velice solidní fotbal, ale potom jako by naše hráče někdo vyměnil, jako by se uspokojili s vedením a v podvědomí asi bylo, že to dál půjde samo. Nebyli schopni si nahrát, byli u všeho později, prohrávali souboje, neběhali. Za výbornou hru, bojovnost a nasazení mohu tentokrát pochválit sotva tři hráče a to je velice málo. Soupeř měl svoji kvalitu, ale my jsme jeho hru povýšili svým lajdáckým přístupem. Určitě se s takovým soupeřem dala hrát vyrovnanější partie. Nikdo z trenérů nepochopil, co se vlastně s hráči stalo, že hráli tak mizerně a byli jsme velice zklamaní.

Ing. Aleš Žaitlík - trenér

………………………………………………………………………………………………

U12

FK SAN-JV Šumperk:Vítkovice 7:28

Sestava: Olečko, Kostelanský, Kubičík, Kubičík, Hatala, Pospíšil, Staněk, Žaitlík, Ladislav, Štrpka, Vavřiník, Liďák, Barčík,

Střelci : 7x Žaitlík

Komentář:

V dalším mistrovském zápase se představil na půdě Šumperka celek Vítkovic.

Hosté předvedli koncentrovaný výkon a celou dobu byla patrná snaha o technický fotbal. Z naší pozice je zatím nemožné hrát po celou dobu s tímto celkem vyrovnaný fotbal, ale stále se snažíme zlepšovat a po jednotlivých krůčcích se našim soupeřům přibližovat.

Jakub Bauer - trenér


Autor: FK SAN-JV Šumperk Zdroj: http://www.fotbal-sumperk.cz/i...179&page3=

Reklama