EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pátek 18.10 a svátek má Lukáš

Aktuality:


Fotbal: Trenér Hecl: Náš fotbal už vypadá lépe, mužstvo se nadechlo

27. 9. 2018 v 15:05

V nedělním duelu divize E proti Sokolu Ústí se mu povedl pořádný majstrštyk. Během 63. minuty poslal trenér šumperských fotbalistů Bohdan Hecl do hry místo Petra Moronga mladíka Jakuba Šebelu.


A čerstvá síla za pár vteřin skórovala, čímž svému týmu zajistila vedení 2:0. O něj už tým z podhůří Jeseníků nepřišel a zvítězil. „Náš fotbal už vypadal na pohled lépe,“ uznal kouč po konci střetnutí.


Na jednu stranu jste proti Ústí hráli o povinné tři body, ale na druhou bylo potřeba soupeře nepodcenit, že?
Jasně. Upozorňoval jsem kluky na to, že do toho musí dát stejnou energii jako do předchozího zápasu proti Kozlovicím. Věřil jsem, že uspějeme a že hlavně ve druhém poločase budeme mít víc sil, protože Sokol přišel o jednoho z klíčových hráčů Michala. Nakonec jsme v závěru hráli pasivně, ale šancí z naší strany i tak bylo dost.

Jaké byly na šumperské střídačce pocity na začátku druhého poločasu za stavu 0:0, kdy hosté nastřelili pravou tyč?
Dlouho to bylo vypjaté utkání, pokud by soupeř využil šance, tak mohlo klidně dopadnout opačným výsledkem. Ale myslím si, že jsme celkově plnili, co jsme chtěli. I fotbal pak vypadal na pohled docela hezky, herní projev byl místy lepší. Důležité ale je, že se podařilo potvrdit tři body z minulého zápasu proti Kozlovicím, s nimiž jsme tolik nepočítali. Po špatném začátku divize se mužstvo nadechlo, zvedlo a z největšího stresu je venku.

Teď vás čekají kvalitní soupeři. Nejdříve se představíte v Bruntálu, pak proti Havířovu. Plánujete nějakou speciální přípravu?
Bruntál bude doma obrovsky silný, přijde je určitě podpořit spousta lidí. A taky mají hráče, kteří prošli vyššími soutěžemi, takže disponují zkušenostmi. Zrovna teď prohráli 0:3 s rezervou Opavy, za kterou ale nastoupila řada hráčů z první ligy, takže pro Olympii dobrý výsledek. Pokusíme se tam každopádně aspoň nějaké body vydolovat.

Na startu divize jste nebyl spokojen s docházkou hráčů na trénink, zlepšilo se to?
Zrovna dnes jsem k tomu klukům něco říkal, tréninkovou docházku potřebujeme ještě trochu zlepšit. Hlavně ze začátku nás tam opravdu moc nechodilo. Pracovitost je jediná cesta, jak můžeme stoupat tabulkou vzhůru.


Autor: Martin Schwarz
Zdroj: https://sumpersky.denik.cz/fotbal-divize/muzstvo-se-po-spatnem-vstupu-do-sezony-nadechlo-tesi-bohdana-hecla-20180924.html


Autor: FK SAN-JV Šumperk Zdroj: http://www.fotbal-sumperk.cz/i...988&page3=

Reklama