EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy blízký déšť Dnes 24°C

Místy blízký déšť Zítra 25°C

Dnes je pondělí 17.6 a svátek má Adolf

Aktuality:


Skončili s pouty na rukou

25. 3. 2019 v 14:25 - ŠUMPERSKO - Jeden agresivní muž skončil v policejní cele, druhý na protialkoholní záchytné stanici. 

Důvodně podezřelým ze spáchání trestného činu výtržnictví je 38letý muž ze Šumperska, který se měl v sobotu 23. března před osmou hodinou večer v pohostinství v malé obci na Šumpersku chovat velmi agresivně a napadat další hosty. Po předchozí slovní rozepři měl po jednom z hostů hodit židlí a dalšího zase napadnout údery pěstí. V průběhu incidentu měl přítomným také velmi vulgárně nadávat. Před svým odchodem z pohostinství měl také v alkoholovém opojení udeřit do chladničky a rozbít dvě sklenice s nealko nápoji, které v ní byly uložené. V napadání hostů měl pokračovat také v prostoru před pohostinstvím. Agresivního muže policisté zadrželi. Noc pak strávil v policejní cele. Při orientační dechové zkoušce, které se dobrovolně podrobil, mu policisté naměřili 1,76 ‰ alkoholu v dechu. Zadržený se podrobil také orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který byl pozitivní na látku canabis. Vzhledem k tomu, že muž již byl za takový trestný čin opakovaně odsouzen, hrozí mu nyní, v případě prokázání viny a odsouzení, až tříletý trest odnětí svobody.

Ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku je důvodně podezřelý 39letý muž, který v neděli 24. března 2019 po 22. hodině rušil v Mohelnici noční klid. Taktéž posilněn alkoholem putoval ulicemi, velmi hlasitě vulgárně nadával a před jedním z barů opakovaně bouchal jízdním kolem o vydlážděnou plochu chodníku. Svého jednání nezanechal ani po příjezdu policistů. Protože nedbal jejich opakovaných výzev k zanechání svého protiprávního jednání, přistoupili muži zákona k jeho zajištění. Při dechové zkoušce mu naměřili 1,5 ‰ alkoholu v dechu. Z policejní služebny putoval agresivní muž na protialkoholní záchytnou stanici.


Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová  Zdroj: http://www.policie.cz/clanek/c...rukou.aspx

Reklama