Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 7°C

Dnes je sobota 22.2 a svátek má Petr

Aktuality:


Se zákazem řízení si mladík hlavu nedělal

6. 11. 2019 v 10:40 - ZÁBŘEH - Vozidlo, kterým jezdil, policisté zajistili. 

Devětadvacetiletého muže, kterému byl rozhodnutím Městského úřadu Mohelnice uložen platný zákaz řízení, přistihli zábřežští policisté za volantem Škody Octavie v uplynulých dnech hned dvakrát.

Nejprve jej kontrolovali v neděli 3. listopadu 2019 odpoledne na ulici Kosmonautů v Zábřehu. V úterý 5. listopadu krátce po půlnoci jej přistihli za volantem stejného vozidla znovu, tentokrát v Cihlářské ulici. Muž byl navíc zřejmě pod vlivem drog. Orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek ukázal pozitivní hodnotu na látku amfetamin/metamfetamin. Lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu se podezřelý odmítl podrobit. Nebyly to však jeho jediné prohřešky. V pořádku nebylo ani vozidlo. Chyběla zadní registrační značka, bezpečnému výhledu z vozidla bránila prasklina v čelním skle a poškozeno bylo také zpětné zrcátko.

Nezodpovědného muže policisté zadrželi a následně mu sdělili podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Zároveň zajistili také vozidlo, kterým jezdil.


Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová  Zdroj: http://www.policie.cz/clanek/c...delal.aspx

Reklama