EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Možnost sněžení Dnes 3°C

Sníh Zítra 4°C

Dnes je sobota 18.11 a svátek má Romana

Aktuality:


Převrácený kamion, police hledá svědky

12. 7. 2017 v 11:34 - V úterý 11. července ve 23.50 hodin řídil doposud nezjištěný řidič ve směru od obce Libivá do města Mohelnice nezjištěné vozidlo, pravděpodobně dodávkového typu.
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Nezjištěný řidič předjížděl osobní motorové vozidlo také nezjištěného typu, červené barvy, kdy při tom ohrozil protijedoucí nákladní vozidlo Renault s návěsem. Řidič nákladního vozidla s návěsem, 50letý cizinec, aby zabránil střetu s protijedoucím vozidlem, strhl řízení vpravo, vyjel mimo vozovku a narazil do dopravního zařízení i travnatého svahu. Následně se nákladní vozidlo převrátilo na cyklostezku. Řidič vozidla nebyl při nehodě zraněn. Orientační dechová zkouška u řidiče byla negativní. Škoda na vozidle byla odhadnutá na asi 400 tisíc korun, na návěsu na asi 300 tisíc korun a na dopravním zařízení a svahu asi na 30 tisíc korun.

Policisté v souvislosti s touto dopravní nehodou žádají o pomoc svědky nehody, kteří se v době předmětné dopravní nehody nacházely na místě nehody. Očití svědci celé události se mohou přihlásit na telefonním čísle 974779250 nebo 974779253.

Stejně tak může učinit kdokoliv, kdo by mohl uvést bližší informace k vozidlu, které pravděpodobně z důvodu nesprávného předjíždění zapříčinilo dopravní nehodu, a řidič z místa nehody ujel.


Autor: por. Mgr. Ivana Paroulková

Reklama


Komentáře:TOPlist