EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Skoro zataženo Dnes -1°C

Zataženo Zítra 2°C

Dnes je pondělí 17.12 a svátek má Daniel

Aktuality:


Nehoda se obešla bez zranění

14. 3. 2018 v 12:26 - V úterý 13. března krátce po 13. hodině přijali policisté oznámení o dopravní nehodě tří vozidel, ke které došlo na silnici II. třídy č. 446 v úseku mezi obcemi Nový Malín a Hrabišín.
Fotografie z místa nehody
Fotografie z místa nehody

Podle prvotního šetření tam 21letá řidička vozu Seat Toledo jedoucí ve směru na Hrabišín začala předjíždět před ní jedoucí vůz Ford Tourneo. V tom okamžiku však již byla sama předjížděna vozem Peugeot, se kterým se střetla.

Po nárazu mladá řidička strhla vůz vpravo, kde narazila do předjížděného vozidla Ford, se kterým jeho řidič vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do pařezu a následně s vozem zůstal stát v poli. Jednatřicetiletý řidič vozu Peugeot dostal po střetu se Seatem smyk, vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do dopravního značení a dále do stromu, který se nárazem zlomil. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
Všichni řidiči se podrobili dechové zkoušce, která vyloučila jejich ovlivnění alkoholickými nápoji. Škoda na vozidlech Seat a Ford byla předběžně vyčíslena na částku 20 tisíc korun, na voze Peugeot na částku 40 tisíc korun.
Přesné okolnosti a příčiny této dopravní nehody, jakož i míra zavinění jednotlivých účastníků jsou předmětem dalšího šetření policistů.

Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová

Reklama