EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy slabý déšť Dnes 19°C

Občasný mírný déšť Zítra 17°C

Dnes je pondělí 20.5 a svátek má Zbyšek

Aktuality:


K případu požáru bývalé ubytovny Třemešek

3. 7. 2018 v 09:32 - V pondělí 2. července v 15:13 hodin jsme přijali oznámení, že v obci Dolní Studénky, část Králec, došlo k zahoření střechy na budově bývalé ubytovny Třemešek.

Vedle osádek Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje se na likvidaci požáru podílelo také několik jednotek z řad dobrovolných hasičů. Podle prvotního šetření vnikl požár v jednom z pokojů v podkroví, odkud se následně rozšířil a zachvátil část střechy. Během požáru a jeho následné likvidace nedošlo ke zranění osob. Škoda způsobená požárem byla předběžně odhadnuta na částku jeden a půl milionu korun.
Co přesně stálo za vnikem požáru, je předmětem dalšího šetření. Po ukončení hasebních a likvidačních prací bylo na místě provedeno prvotní šetření k příčinám vzniku požáru. Šetření na místě události bude pokračovat za součinnosti vyšetřovatele Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje také v průběhu dnešního dopoledne. Na místo byl povolán také odborník z Odboru kriminalistické technicky a expertíz a psovod se služebním psem vycvičeným k vyhledávání akcelerantů hoření.
Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestního činu poškození cizí věci.


Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová

Reklama