Šumperk.info

oblačno oblačno, 17°C

Dnes je neděle 19.5 a svátek má Ivo

Aktuality:


Underground Comedy Club se vrací do šumperského Klubu Foyer

5. 5. 2024 v 20:35

Komici z Underground Comedy Clubu zavítají po dvou letech do Klubu Foyer šumperského domu kultury. V pátek 10. května čeká na návštěvníky opět notná dávka zábavy i podnětů k zamyšlení.

„Jsme rádi, že po minulém úspěšném vystoupení si tato parta komiků, známá z pořadů na Comedy Clubu nebo Stream.cz, našla ve svém nabitém diáři termín pro šumperské publikum. Tentokrát k nám zavítá ve složení Nikola Džokič, Tereza Bonaventurová a Honza Géryk,“ zve diváky produkční domu kultury Michaela Horáková.

Samotní účinkující ke své stand-upové show uvádějí: „Podstrojíme vám pořádnou porci našeho humoru, co je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu. Čeká na vás ultimátní dvouhodinové vystoupení plné humoru, který vás nenechá v klidu. Otevřeme témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý a mládeži do 15 let nepřístupný.“

V pátek 10. května od 19 hodin se milovníci Underground Comedy Clubu královsky pobaví v šumperském Klubu Foyer. Kapacita míst je limitována. Pořadatelé doporučují si včas zajistit vstupenky přes SMSticket v předprodeji za 200 Kč, v den konání pak za 280 korun.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/under...lubu-foyer

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama