Šumperk.info

slabý déšť slabý déšť, 12°C

Dnes je neděle 31.5 a svátek má Kamila

Aktuality:


Třetí ročník nového Majálesu v Šumperku

6. 5. 2019 v 10:26 - A jsme zase zpátky! Třetí ročník bude znovu větší! Nyní už zažitý festival v areálu SŠŽTS Šumperk s hlavními headliners Rytmusem a Vypsanou Fixou. 24.5. a 25.5. bude patřit šumperské kulturní studentské oslavě!
Fotografie z předchozího ročníku
Fotografie z předchozího ročníku

Pro návštěvníky festivalového areálu bude připravena majálesová stage, která nabídne nejrůznějšíhudební žánry a interprety.Krále hip hopu RYTMUSE, VYPSANOU FIXU, která tento rok slaví 25. narozeniny, raperku SHARLOTU, STRAPAnebo comeback skupiny KOBLÍŽCI.

Dále bude k vidění mladá rapová krev: Nik Tendo, Samey& Zayo, Maniak s Black Angelikou, také rocková kapela John Wolfhooker nebo nadějná indie-electro senzace Brixtn.

Krom nabitého line-upu se můžete těšit na velmi oblíbenou electro Garage stage by Zwattlox & Coconut DJ´s, novou gastro zónu, chill out zónu nebo na atrakce pro dospělé i děti.

Celý majálesový týden pak bude probíhat doprovodný program, během kterého se studenti iširoká veřejnost mohou účastnit hudebních, divadelních a filmových večerů.

Vstupenky můžete nakoupit na www.sumperskymajales.cz nebo v kamenných prodejnách (Cafe Svět, JohnBar Club a Kavalerie) v Šumperku za zvýhodněnou cenu 350 / 400 (1 den / 2 dny). Lístky rychle ubývají a kapacita je omezená!

Srdečně Vás zveme na Šumperský Majáles 2019!


Autor: Petr Šuška a tým Šumperského Majálesu

Reklama