Šumperk.info

oblačno oblačno, 24°C

Dnes je pátek 19.7 a svátek má Čeněk

Aktuality:


Šumperský Pavlínin dvůr během prázdnin ožije festivaly pod širým nebem

24. 6. 2024 v 11:55

Šumperský dům kultury zanedlouho odstartuje sezónu letních festivalů pod širým nebem, které se těší nejen u místních návštěvníků velké oblibě. Historický areál Pavlínina dvora v srdci města se opět stane kulturním místem, kde se letos potkají jak milovníci trampských písní a táborových ohňů, tak příznivci rockových kytarových riffů.

„Srdečně vás zveme na pohodové letní večery plné hudby, skvělého občerstvení a setkání s přáteli ze širokého okolí. Kromě večerního programu slavností Šumný Šumperk, který se uskutečnil v sobotu 1. června, pro vás připravujeme na pátek 12. července posedmnácté tradiční Šumperské Pomněnky a na pátek 23. srpna už 16. ročník Revival Invaze,“ zmínila produkční domu kultury Michaela Horáková.

Oba dva zmíněné festivaly mají v Šumperku dlouholetou tradici a diváci se každoročně nemohou dočkat, s jakým programem pořadatelé přijdou. Letos na přehlídce trampské, country a bluegrassové muziky zahrají skupiny Bokomara, Blaf a se svým sólovým vystoupením po letech do našeho města zavítá i Pavlína Jíšová.

„Na Revival Invazi, která se uskuteční předposlední srpnový pátek, pak žánrově lehce přitvrdíme a rozloučíme se stylově s letní sezónou. Tentokrát nás svou návštěvou poctí revivaly hvězdných kapel Metallica a Red Hot Chilli Peppers, dále nebude chybět zástupce československé hudební scény – legendární Elán,“ zve příznivce rockové a popové muziky produkční.

Ve dnech 30. srpna až 1. září budou moci Šumperané poprvé navštívit v Pavlínině dvoře největší putovní Burger street festival a ochutnat ty nejlepší burgery široko daleko. Akci připravuje brněnský Burger festival ve spolupráci s Domem kultury Šumperk.

Vstupenky na všechny hudební večery v Pavlínině dvoře zakoupíte nyní online přes stránky SMSticket a ve všední dny v odpoledních hodinách také v pokladně domu kultury. Více informací najdete na www.dksumperk.cz. Vstup na Burger street festival pak bude zdarma.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/sumpe...irym-nebem

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama