EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Možnost sněžení Dnes 3°C

Sníh Zítra 4°C

Dnes je sobota 18.11 a svátek má Romana

Aktuality:


Šumperk opět ovládne Bubblemánie!

12. 9. 2017 v 11:22 - S novým školním rokem přichází i další sezóna Spolku Jokes&Games, který v Šumperku pořádá zábavné akce, soutěže a hry. Akci, kterou na sobotu 16. září připravuje, určitě ocení malí i velcí fanoušci mýdlových bublin.
Fotografie z akce
Fotografie z akce

Příznačně nazvaná akce Bubblemánie nabídne nejen obrovskou show, která jak samotní organizátoři říkají, bude plná bublin, ale také zábavný mýdlový workshop nebo excelentní vystoupení bublináře.

„Bublifuk a bubliny, které se z něho vyfukují, miluje zřejmě každý. Vždycky jste se snažili vyfouknout co největší bublinu, ale teprve až na Bubblemánii zjistíte, že takové to „obří“ bubliny jsou pro mýdlového kouzelníka hračkou,“ vysvětluje koordinátor akce Jakub Gloza a dodává: „Naopak bublinový mág Vám dokáže, že se dají zvládnout mnohem větší a těžší kousky z mýdlové vody a to nejen bubliny!“ láká na akci Jakub.
Pokud jste propadli kouzlu mýdlových bublin, určitě si tuto akci nenechejte ujít a vyrazte do parku k Vile Doris, protože právě tam se budou od 15.00 dít přímo bublinové zázraky! Více informací nawww.jokesgames.cz, dotazy nainfo@jokesgames.cz nebo na tel. 776293312.

Autor: - red -

Reklama


Komentáře:TOPlist