Šumperk.info

zataženo zataženo, -1°C

Dnes je sobota 18.1 a svátek má Vladislav

Aktuality:


Strašidla zavítají do Šumperka! Již brzy!

8. 11. 2018 v 09:24 - Přichází ponurý měsíc listopad a s ním další akce spolku Jokes&Games. Festival plný strašidel a duchů pro každého, který se chce trochu bát se blíží! Kdy? Na to odpověděl Jakub Gloza, zakladatel spolku.
Fotografie akce
Fotografie akce

“Na všechny strašpytle i hrdiny se těšíme už 17.11. Chystáme pro ně Strašidelný festival, přípravy jsou v plném proudu.”
A na co přesně se mohou účastníci těšit?
“Pro ty menší bude od 10:00 otevřena spousta stanovišť plných úkolů. V 18:00 všechno zakončí hrůzostrašná stezka a soutěž o nejstrašidelnější historku.” Řekl jeden z hlavních organizátorů. Dle jeho slov si na své přijdou i ti nad třináct let.
“Od 20:00 už je program právě pro starší - a stezku máme i pro ně! Také se mohou těšit na promítání strašidelného filmu. Na Facebook jsme vyvěsili anketu, ve které můžete hlasovat, který film budeme pouštět.”
Na otázku, čím bude akce jiná, odpověděl:
“Máme k dispozici tři patra spořitelny a dokonce i park za ní. Další novinkou je konec akce: promítání bude trvat až do jedenácti hodin večer."
Velkolepý festival již nyní připravuje celý tým v tyrkysových tričkách. Na všechny se budou těšit v druhém patře České spořitelny (vchod z boku).


Autor: Betty Fahrnerová

Reklama