Šumperk.info

zataženo zataženo, 11°C

Dnes je pondělí 26.9 a svátek má Andrea

Aktuality:


Prodej limitovaných dárkových poukazů startuje 25. listopadu

22. 11. 2019 v 15:00 - Nejhezčími dárky jsou společné zážitky. DK Šumperk pro Vás připravil limitovanou edici pěti dárkových poukazů, na které můžete vzadu připsat i své osobní věnování.

Ve středu 22. ledna do Šumperka přijede vítězka poslední řady Superstar Tereza Mašková. Ta na sebe upozornila i účastí v televizní show Tvoje tvář má známý hlas a na naši popovou scénu vtrhla jako hurikán. Díky jejímu mimořádnému hlasovému projevu ji lze směle považovat za nástupkyni Mariky Gombitové nebo Věry Špinarové. Přesvědčit se o tom můžete na exkluzivním koncertu, kde společně s kapelou okouzlí šumperské publikum nejen oblíbenými hity Vyznanie a Jednoho dne se vrátíš, ale i jejími vlastními písněmi.

Zahajovací koncert 47. ročníku festivalu Preludium Aloise Motýla nabídne v pondělí 3. února propojení lahodných tónů houslí světoznámé absolventky londýnské Royal Academy of Music Julie Svěcené, která spolupracovala také i s London Symphony Orchestra, a akordeonu, jehož se ujme laureát mezinárodních soutěží v Andoře, Itálii a Španělsku a ředitel Pražské konzervatoře Ladislav Horák.

Nenechte si ujít absolutně jedinečný koncert bubeníka Iana Paice, zakladatele legendárních Deep Purple, který se svojí doprovázející kapelou Purpendicular během evropského turné společně zavítají 10. února do Šumperka. Můžete se těšit na nezapomenutelné hity Smoke On The Water, Highway Star nebo Perfect Strangers.

Neuvěřitelný reprezentační program provede v pátek 27. března posluchače celou dlouhou 45letou kariérou skupiny Katapult od nostalgických vzpomínek na mládí až do žhavé současnosti. Během jediného večera a samotného koncertu tak prostřednictvím stále živých písniček prožijí fanouškové spolu s kapelou díky emocionálnímu náboji celý život.

Do Šumperka se vrací jazz, a to v podání špičkových jazzmanů evropského formátu i mladých jazzových nadějí. Stane se tak v sobotu 18. dubna, kdy na Jazzový dýchánek přijali pozvání Peter Lipa Band, Ondřej Ruml, New Street Band a Blue Apple.

To je jen malá ochutnávka pořadů, které Dům kultury Šumperk připravuje ke 40. výročí jeho založení. Cena jednotlivých poukazů je stejná jako cena za jednotlivé vstupenky na koncerty v předprodeji. S prodejem začínáme v pondělí 25.11.2019.Reklama