Šumperk.info

oblačno oblačno, -3°C

Dnes je neděle 26.1 a svátek má Zora

Aktuality:


PŘIJEDE JAREK NOHAVICA - LÍSTKY JSOU STÁLE V PRODEJI !!

30. 5. 2012 v 12:24 - V pátek 22. června vystoupí v Šumperku písničkář Jaromír Nohavica. Vzhledem ke konání koncertu v prostorném Pavlínině dvoře, je lístků stále ještě dost v obou cenových kategoriích. Aktuálně vám přinášíme souhrn důležitých informací ke koncertu a předprodeji vstupenek..
J Nohavica
J Nohavica

 

Jaromír Nohavica v Šumperku – souhrn informací ke koncertu

- Pátek 22. června od 20.30 h v Pavlínině dvoře (vstup od 19 hodin)

- Vstupné 350 Kč (místa ke stání), 400 Kč (místa k sezení bez místenky)

- VSTUPENKY JSOU STÁLE K SEHNÁNÍ V POKLADNĚ DK ŠUMPERK (po-pá,14-18h)

- Lístky nelze on-line rezervovat

- Koncert potrvá přes 2 hodiny

- Koncert se koná za každého počasí

- Pořad není vhodný pro děti do 12 let

JAROMÍR NOHAVICA

Jarek Nohavica již beze sporu patří mezi legendy našeho folku a mnohé jeho písničky již takřka zlidověly. Jako první z českých písničkářů se stal na konci loňského roku nositelem ceny Premio Tenco, která je každoročně již několik desítek let udělována v rámci Festivalu autorských písní v italském San Remu. Zařadil se tak mezi interprety zvučných jmen, k nimž patří například Jacques Brel, Donovan, Nick Cave, Bulat Okudžava nebo Leonard Cohen, kteří toto významné ocenění získali v minulosti.

V současném souvislém dvouhodinovém koncertním programu s ním vystupuje jako host vynikající polský akordeonista Robert Kuśmierski. V doprovodu kytary nebo heligonky představuje Jarek Nohavica většinu svých nejznámějších písní ze svého třicetiletého koncertního vystupování, zazní ale i nejnovější skladby z připravovaného nového alba.


Další podrobnosti najdete na webu www.nohavica.cz.Reklama