EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 25°C

Částečně oblačno Zítra 26°C

Dnes je středa 15.8 a svátek má Hana

Aktuality:


Přijďte do Domu kultury Šumperk udělat něco pro své zdraví

11. 10. 2017 v 10:15 - V sobotu 14. října od devíti hodin ráno se dveře Domu kultury Šumperk otevřou mnoha možnostem, jak podpořit své zdraví. Pod jednou střechou se setkají přednášející, cvičitelé, lektoři, prodejci zdravého jídla, pití a všeho, co je s našim zdravím spojené. Nechte se inspirovat přednáškami, zacvičte si podle svého gusta, relaxujte a dobijte si baterky již na čtvrtém ročníku úspěšné akce Den zdraví.

Ve velkém sále proběhne hlavní program celého festivalu. Můžete se těšit na povídání s Janou Pozlovskou o bosenských pyramidách. Co je to regresní terapie a jak nám může pomoci, představí Jitka Eichner. Další z pražských hostů je Břetislav Bátěk, který je terapeutem a léčitelem, a bude přednášet o Cestě srdce k naplněnému životu. A máme velkou radost, že pozvání na festival přijal i dokumentarista, scénárista a zakladatel televize Goscha Igor Chaun.
„Teď jsem vám představila jen program velkého sálu, ale v dalších třech klubovnách a tělocvičnách je také bohatý program. Myslím, že každý si může najít, co ho inspiruje a láká,“ uvedla produkční domu kultury Petra Zsáková.
I letos přijede Michaela Meera (umělkyně a vizionářka) a připraví Lotosový kruh pro muže a ženy. Martina Válková nás seznámí s Prací se záměrem. Libuše Novotná (finanční poradkyně) s vámi probere zdravé finance a dynamiku bohatství. Magdalena Cvečková poskytne informace o efektivní komunikaci (nejen s dětmi) a Johanka Vlková (psycholožka) bude povídat o Detoxikaci mysli a Komunikaci s koněm (spolu s Terezou Fryšarovou). O včelách a terapii s nimi se můžete dozvědět od Davida Másilky. Aura somu představí Ladislava Doležalová. Pokud máte rádi praktické tvoření, tak je tady pro vás Bylinkový workshop s Gabrielou Tuatti nebo workshop na výrobu mandal se Zuzanou Krulovou.
A v dalších prostorách tělocvičen si můžete přijít zacvičit – čekají na vás první dynamické rozhýbání s Ramanou Drobotun, speciální lekce s balóny a bubnováním (fit drums) s lektorkou Šárkou Radičovou, Qi – gong s Martinem Ondráčkem, Shakti naam joga s Vojtou Procházkou a Lenkou Schwarzovou, Jin joga, Trible dance s Petrou Ungrovou, Port de bras s Michaelou Šabo, hormonální jóga s lektorkou Barborou Zelenou, kruhové tance s Rostislavem Žďánským, nebo rodinné konstelace s Ivou Pouskovou. Nebude chybět ani intuitivní pohybová, dechová a hlasová cvičení s Boženou Bröcklovou nebo Omchanting s Petrem Bachorcem. K večeru si po celém dni namasírujete chodidla s Matúšem Svinčákem.
Letos se při přípravě programu myslelo i na děti. Během celého dne v tělocvičně DK mohou nejmenší účastníci festivalu navštívit minidiskotéku, zkusit si pohádkovou dramatiku, nebo si mohou zahrát na bubny, fujarky, xylofony a zazpívat si.
Navíc ve foyer Domu kultury bude řada stánků, prodejců a inspirativní zboží. Můžete ochutnat polévky, saláty či zdravé zákusky. Kávu pro letošní festival připraví Kávomilka – pražírna kávy v Šumperku. Zkuste se nechat ostříhat, či pomalovat hennou - zajištuje Ekokadeřnictví Zelená hlava. Přirozené líčení a poradenství zajišťuje Lucie Bohárová. Najděte si svého poradce zdraví, či konzultujte zdravé hubnutí. Své obrazy a díla zde vystaví Jarmila Krňávková Brablcová a Johanka Vlková, která je i autorkou malby - tváře celého festivalu. Festival ozdobí i mandaly Zuzany Krulové.

„Vstup do foyer je volný a každý je vítán,” doplnila ještě Petra Zsáková. Sobota 14. října může být příjemným dnem stráveným mezi zajímavými lidmi, kdy lze zrelaxovat a utužit své zdraví. Den zdraví je opravdu pro každého.

Závěr celého festivalu bude patřit od osmi hodin večer slovenské zpěvačce Eniese, která vás svou hudbou přenese do pohádkových a mystických míst. Po celém dni to bude jemné zklidnění a pohlazení, přesně tak, jak potřebujete.
Více informací o programu a vstupném najdete na www.dksumperk.cz a den-zdravi-sumperk.czReklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama