EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Skoro zataženo Dnes -1°C

Zataženo Zítra 2°C

Dnes je pondělí 17.12 a svátek má Daniel

Aktuality:


Předkapela Alanis Morissette zahraje šumperskému publiku

9. 3. 2018 v 14:35 - Hranická kapela November 2nd aktuálně dokončuje v americkém Texasu nové studiové album a při této příležitosti vystoupí ve středu 4. dubna v Domě kultury Šumperk. Po tříleté přestávce se vrací k původnímu nástrojovému obsazení z období prvního alba, které u fanoušků i hudebních kritiků vyvolalo zasloužený obdiv. S tím rezonuje i návrat k rockovějším kytarovým kořenům.
November 2nd
November 2nd

„Během těch tří let nám samozřejmě hudba chyběla. Začali jsme se scházet ve zkušebně nebo u nás doma už loni v létě. Jen tak jsme jamovali a vůbec jsme se neomezovali žádným stylem. Pouze jsme si řekli, že bychom chtěli znít jako nějaká nová kapela, která by se nám všem po prvním poslechu líbila,“ říká zpěvačka Saša Langošová.

Skupina má za sebou úspěšné koncerty po Evropě a USA. Předskakovali takovým hvězdám, jako jsou Alanis Morissette, Suzanne Vega, Spin Doctors, Bryan Adams, Janet Robin nebo David Gahan. Skvěle se uvedli už svým debutem Midnight Desert, za který byli nominováni na prestižní cenu Anděl v kategorii „Objev roku“ a zvítězili v Anketě Žebřík časopisu Report. Druhé album Little Miss Behavin' & the Troublemakers si vysloužilo nominace v rámci výročních cen televizní stanice Óčko v kategoriích „Nejlepší domácí zpěvačka“ a „Nejlepší domácí pop“. Kromě zpěvačky a kytaristky Saši Langošové v kapele hrají samí zkušení muzikanti - legendární baskytarista Jakub Vejnar (Aneta Langerová, David Koller) a kytaristé Roman Helcl (Anna K.) a David Babka (Kamil Střihavka), na bicí excelentní hráč Petr Ptáček (B Side Band).

"November 2nd zavítají do Šumperka po dlouhé době. Na programu budou mít ten večer všechny skladby, které od nich chcete slyšet, plus něco navíc," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Koncert kapely November 2nd odstartuje ve středu 4. dubna od sedmi hodin večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je v předprodeji 170 Kč, v den akce podraží o padesát korun. Více informací získáte na dksumperk.czReklama