Šumperk.info

zataženo zataženo, 15°C

Dnes je pátek 29.9 a svátek má Michal

Aktuality:


Popová legenda Petr Rezek rozezpívá šumperské diváky

11. 9. 2023 v 10:10

Šumperský dům kultury na přání fanoušků připravuje na pátek 22. září koncert nestárnoucí legendy Petra Rezka. Hudební partner oblíbené zpěvačky Hany Zagorové se do Šumperka vrátí po čtyřech letech, tentokrát ale s vlastní show a za doprovodu energické kapely NOP Band.

„Přestože Petr Rezek v prosinci oslavil významné životní jubileum, energie má stále na rozdávání a na pódiu by mu tyto kulatiny hádal málokdo. Během vystoupení hýří úsměvy, neváhá se vydat přímo mezi publikum a hlavně nadšené divačky si tyto chvíle nemohou vynachválit,“ uvedla produkční Michaela Horáková.

Za dobu své hudební kariéry spolupracoval kromě zpěvačky Hany Zagorové, se kterou má nezapomenutelné duety Duhová víla nebo Ta pusa je tvá, také s Karlem Černochem, Viktorem Sodomou, Petrou Černockou a Karlem Vágnerem. Je také autorem scénické hudby k 17 divadelním a 2 rozhlasovým hrám.

Šumperské fanoušky rozezpívá díky svým ikonickým písním Přátelství, Prší krásně, Jsi, Tulák po hvězdách, Rozdíly či Modrá zem. Velký podíl na jejich úspěchu měli textaři Pavel Žák, Zdeněk Rytíř nebo Vladimír Čort. „Na koncertě vás myšlenkami přenese do osmdesátých a devadesátých let a navodí tak nádhernou atmosféru, na kterou budete chtít dlouho poté vzpomínat,“ dodává produkční.

Koncert oblíbeného zpěváka, kytaristy, hudebního skladatele a redaktora Petra Rezka s kapelou NOP Band začíná v pátek 22. září od devatenácti hodin ve velkém sále šumperského domu kultury.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/popov...ske-divaky

Reklama