Šumperk.info

sněžení sněžení, -2°C

Dnes je sobota 2.12 a svátek má Blanka

Aktuality:


PONTIS a Džemfest spojí své síly na Koncertu pro RACHOT

16. 9. 2019 v 14:40 - Zkraťte si čekání na oblíbený festival Džemfest a přijďte již tuto středu 18. září do Domu kultury Šumperk na jeho předkrm pro dobrou věc.
Circus Ponorka
Circus Ponorka

Na pódium přijde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky se za pomoci elektronických „mašinek“ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely, ve které nechybí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor.

Jedinečný jednočlenný „orchestr“ Circus Ponorka je originální nu-folková one man show Jana Ponocného, autora divadelní a filmové hudby (Perfect Days, Mamas & Papas, Revival, Andělé všedního dne, Dabing Street). Tento fenomenální hudebník to zkusil jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby.

Honza Ponocný se také podílel na více jak šedesáti albech tuzemských i zahraničních interpretů (Ivan Hlas, Jana Kirschner, Meky Žbirka, Ewa Farna, Lenka Filipová, Anna K., Aneta Langerová, Debbi, Lenka Dusilová), byl členem kapel Alias (Ivan Hlas, Ivan Král, David Koller) a Circus Praha. V současnosti spolupracuje především s Mekym Žbirkou a příležitostně s Ivanem Králem.

Dobročinný Koncert pro RACHOT připravují společně s Domem kultury Šumperk také Džemfest a PONTIS Šumperk o.p.s. u příležitosti 20. narozenin festivalu i největšího poskytovatele sociálních služeb v Olomouckém kraji. Vstupenky lze zakoupit na recepci Pontisu a v pokladně DK Šumperk.

 Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama