EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je neděle 20.10 a svátek má Vendelín

Aktuality:


Písničkář Pokáč má v Šumperku velkou fanouškovskou základnu

15. 3. 2019 v 12:40 - Ocenění Zlatá deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku 2017 v cenách Anděl a anketě Český Slavík, miliony zhlédnutí na YouTube. Tím vším se může pyšnit písničkář Pokáč, který do Šumperka zavítá v pátek 12. dubna v rámci svého turné POKÁČOVO JARO 2019.
Pokáč
Pokáč

Popularitu veřejnosti získal svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, podílel se na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana, na svém kontě má i skladbu pro fotbalový tým AC Sparta Praha, jehož je dlouholetým fanouškem.

Jako předskokan vystoupí písničkář Láska, který kromě láskyplných melodií zaujme svou neotřelou image hipstera. „Během koncertu zazní známé hitovky Vymlácený Entry, Stereotypy, Mám doma kočku nebo Zejtra je taky den. Chybět ale nebudou i úplně nové písně z právě připravovaného alba - Láska na vsi, V lese, Aromatické léto či Hrdinský čin," popsal sám Pokáč, na co se mohou návštěvníci jarního turné těšit. Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme skvělou zprávu. Z důvodu četných dotazů na navýšení počtu lístků a obrovského zájmu se koncert přesouvá z foyer přímo do velkého sálu domu kultury. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti ,“ říká s nadšením produkční DK Šumperk Michaela Horáková.

Koncert písničkář
ů Pokáče a Lásky začne v pátek 12. dubna od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 200 Kč, v den akce podraží o padesátikorunu.Reklama