Šumperk.info

jasno jasno, -1°C

Dnes je středa 1.4 a svátek má Hugo

Aktuality:


Pevnost EXIT láká na bankovní téma

23. 8. 2019 v 08:01 - Stará Pevnost Exit nedávno uzavřela své brány. S novým tématem se ale nedávno objevila v budově spolku Jokes&Games na Hlavní třídě. Době morové rány odzvonilo, v nové únikové hře tentokrát hráči podniknou loupež století!
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Další téma Vás zavede na půdu nejlépe střežené banky v zemi od společnosti JG Bank. Jen ti nejodvážnější a nejchytřejší dovedou takový komplex vykrást. Jste to právě vy? „Naše úniková hra je jedinečná v tom, že dveře od samotné místnosti jsou po celou dobu odemčené. Cílem hry je totiž si nejdříve poradit s alarmem a následně otevřít trezor, který střeží veškeré bohatství naší banky.

I přes otevřené dveře na hráče opět čeká třináct zámků s možná o trochu složitějšími logickými úkoly, než tomu bylo ve staré únikovce“, řekl ke hře vedoucí činnosti Honza Šefl. Jestli se vám podaří banku vykrást před příjezdem ostrahy můžete zjistit každý víkend v časech 10.00, 13.00 a 15 hodin! Rezervace můžete učinit prostřednictvím rezervačního formuláře na webu pevnost.jokesgames.cz

Autor: Jakub Gloza / PR

Reklama