Šumperk.info

sněžení sněžení, -2°C

Dnes je pátek 1.12 a svátek má Iva

Aktuality:


Petr Nárožný do Šumperka zavítá jako Milionový údržbář

1. 11. 2023 v 13:00

Šumperský dům kultury na čtvrtek 9. listopadu připravuje úspěšnou komedii francouzského autora Erica Assouse. V hlavních rolích zkrachovalého milionáře se představí legenda českého divadla a filmu Petr Nárožný, jeho bývalou manželku Séverine ztvární Veronika Freimanová.

Režie této veleúspěšné divadelní komedie se ujal dramatik Antonín Procházka, který je v divadelních kruzích přezdíván jako „Plzeňský Molière.“ Samotný režisér této komediální adaptace se také objeví v jedné z vedlejších rolí po boku se Zuzanou Žákovou, Martinem Zahálkou mladším nebo Lucií Zedníčkovou.

„Jsme rádi, že se nám s Agenturou Harlekýn podařilo navázat dlouhodobou spolupráci a čas od času můžeme na prknech domu kultury přivítat moderní komedie s výraznými hereckými osobnostmi. Tentokrát je radost dvojnásobná, jelikož se pan Petr Nárožný u nás objeví po velmi dlouhé době,“ zve na představení dramaturg domu kultury Ondřej Procházka.

Francouzskou komedii o zruinovaném obchodníkovi, který začne pracovat jako údržbář v vydavatelství své bývalé manželky Dům kultury Šumperk uvede ve čtvrtek 9. listopadu od 19 hodin.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/petr-...vy-udrzbar

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama