EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Místy blízký déšť Dnes 23°C

Místy blízký déšť Zítra 26°C

Dnes je čtvrtek 18.7 a svátek má Drahomíra

Aktuality:


Návštěvníky Džemfestu zaplaví lavina hitů

14. 9. 2018 v 10:50 - Oblíbený festival Džemfest si letos užijí hlavně ti fanoušci, kteří si rádi zpívají refrény známých písní. Zveřejněný program totiž nabízí hitové kapely Chinaski, O5 a Radeček a zpěváka Jakuba Děkana. Všechny tři hlavní hvězdy patří aktuálně k nejhranějším interpretům v českém éteru. Džemfest se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk od půl šesté večer.
Chinaski
Chinaski

Populární kapelu Chinaski uslyší fanoušci na Džemfestu ve zbrusu nové sestavě, ve které v našem regionu ještě nevystupovala. „I přes personální změny zažívá parta kolem Michala Malátného úspěšné období. Do Šumperka zavítají v rámci aktuálního turné, které je na mnoha místech již vyprodané. Koncert Chinaski na Džemfestu bude mimořádnou událostí,“ slibuje za pořadatele Ondřej Polák.

Známé písně budou znít velkým sálem Domu kultury také při koncertech zpěváka Jakuba Děkana, jehož videoklipy provází na internetu mnohamilionová sledovanost, nebo při vystoupení domácích oblíbenců O5 a Radeček, kteří v poslední době na sebe upozornili filmovou hudbou k úspěšné komedii Špindl nebo záštitou nad charitativním projektem České televize Pomozte dětem.

Džemfest dá prostor také vynikajícím kapelám z našeho regionu. Posluchačům se představí kapela Vlny ze Zábřeha a také aktuální vítěz soutěže Objev radia Haná skupina Hra’n‘ice.

Džemfest kromě hlavního večírku v pátek 19. října chystá nabitý doprovodný program. Ten se uskuteční například v kině Oko, městské knihovně, literární vinárně Bukowski a dokonce také ve výchovném zařízení na Vyhlídce, kde bez nároku na honorář zahraje Jakub Děkan s O5 a Radeček.

Vstupenky na festival, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, jsou již v prodeji v pokladně DK Šumperk nebo online na www.dzemfest.cz.Reklama