Šumperk.info

oblačno oblačno, 25°C

Dnes je pátek 19.7 a svátek má Čeněk

Aktuality:


Moravský slavík Jožka Černý v Šumperku oslaví významné životní jubileum

2. 9. 2022 v 15:55

Na první zářijovou neděli si šumperský dům kultury připravil zajímavou kulturní lahůdku pro milovníky lidových písní. Se svým exkluzivním koncertem k významnému životnímu jubileu sem totiž zavítá slavný moravský slavík Jožka Černý.

„Když se nám naskytla příležitost uspořádat exkluzivní koncert krále lidových písní Jožky Černého, měli jsme velkou radost. Těší nás, že právě Šumperk se může zapojit do oslav jeho krásných osmdesátých narozenin. Přijďte slavit společně s ním,“ zve produkční domu kultury Michaela Horáková.

Výjimečným koncertem bude provázet špičková Cimbálová muzika Gracia pod vedením Petra Zugárka a zpěvačka Ludmila Malhocká. A protože k lidovým písním Když jsem šel z Hradišťa, Za tú horú, za vysokú nebo Okolo Seče patří i něco lahodného k pití, vína z Moravy na akci zajistí Vinný šenk u Mikeše.

Slavnostní vystoupení Jožky Černého se uskuteční ve velkém sále domu kultury v neděli 4. září od třetí hodiny odpolední. Vstupné v předprodeji je 260 Kč, v den konání poskočí o čtyřicet korun. Lístky je možné zajistit na www.dksumperk.cz a www.smsticket.cz.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/morav...i-jubileum

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama