EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info

Částečně oblačno Dnes 25°C

Částečně oblačno Zítra 26°C

Dnes je středa 15.8 a svátek má Hana

Aktuality:


Milovníci extrémních sportů se i letos mohou těšit na Horování

11. 10. 2017 v 11:40 - I letos se můžeme těšit na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů, které se uskuteční první listopadový víkend v Domě kultury Šumperk. Již 25. ročník osobité akce s názvem Horování i letos zavede návštěvníky na extrémní místa naší planety. Akce vedle hlavního sobotního programu nabídne také samotný večer věnovaný outdoorovým filmům.
Miroslav Churavý - Argentina
Miroslav Churavý - Argentina

 

Hlavní program Horování přivítá v sobotu 4. listopadu ve velkém sále DK Šumperk od 17 hodin přední horolezce a dobrodruhy: Mára Holeček (Satisfaction), Igor Koller (50 roků na skalách a horách), Ján Smoleň (Patagonie), Petra Růžičková (Jordánsko).

Autorem tradiční doprovodné výstavy fotografií bude letos Jindřich Bednář. Akci tradičně moderuje Hanka Písková a stejně tak obvyklé budou hudební vstupy bluegrassové skupiny Beg Bie Country v přestávkách mezi cestopisy.

 

V pátek mohou strávit milovníci hor ve společnosti extrémních lidských výkonů na filmovém plátně. „Ve spolupráci s přehlídkou Snow Film Fest jsem vybrali ty nejzajímavější snímky a připravili filmovou scénu Horování. Promítat začneme v pátek 3. listopadu od 18 hodin v šumperském kině Oko,“ zve produkční domu kultury Michaela Horáková.

 

Filmová scéna Horování nabídne přehlídku těch nejlepších filmů se zimní tématikou, které byly v předchozím roce oceněny na nejprestižnějších světových festivalech,“ doplnila Horáková.

 

Také letošní ročník Horování doprovodí v sobotu populární dopolední soutěže na 3. ZŠ a SOŠ Šumperk v lezení na umělé stěně, které začnou o půl desáté ráno.

 

Více informací o programu získáte na www.horalsumperk.cz,www.dksumperk.czawww.snowfilm.czReklama


Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama