Šumperk.info

zataženo zataženo, 23°C

Dnes je neděle 14.8 a svátek má Alan

Aktuality:


Kapitán Demo rozhýbe publikum v Pavlínině dvoře

22. 7. 2021 v 13:55

Hudebník Jiří Burian, který je veřejnosti známý díky svému alter-egu v podobě excentrického Kapitána Demo, přijede se svou kapelou do Šumperka v pátek 6. srpna. V Pavlínině dvoře slibuje velkolepou show, bez které se jeho vystoupení obejít nemůže.

V civilu úspěšný hudební producent, se na pódiu promění v šíleného showmana s dokonalým vystoupením jemu vlastním. Autor hitů jako jsou Zlatíčka, ADHD, Láska, pokora a sluníčko nebo Man Power vystoupí v Šumperku poprvé.

„Jsme moc rádi, že konečně nastal čas, kdy můžeme Kapitána Demo přivítat v našem městě. Vystoupení se mělo uskutečnit už na začátku tohoto roku, ale kvůli vládním opatření muselo být přesunuto. Věříme, že koncert, který je nově pojatý jako open-air, bude příjemným letním zpestřením hlavně pro mladší generaci, na kterou nechceme po dramaturgické stránce zapomínat,“ uvedl dramaturg Ondřej Procházka.

Občerstvení během koncertu zajistí mimo jiné šumperský JohnBar, Kavalerie a Restaurace domu kultury. Areál Pavlínina dvora své brány otevře v sedm večer, koncert pak začne o půl hodiny později. Vstupné v předprodeji je 350 korun, v den akce podraží o padesátikorunu.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/kapit...nine-dvore

Reklama