EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je středa 23.10 a svátek má Teodor

Aktuality:


Jste zváni na odvaz roku s kapelou Poletíme?

10. 1. 2019 v 14:05 - Brněnská kapela Poletíme? bourá v poslední době sály po celé republice. Skupina osmi dobře vypadajících mužů v čele s nepřehlédnutelným Rudolfem Brančovským hraje original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Jste zváni na odvaz roku, slibujeme zábavu, smích, tanec i výskot v neskutečném tempu.
Poletíme?
Poletíme?

Bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény a právem patří k nejoriginálnějším, nejzábavnějším a koncertně nejživějším kapelám u nás nejen díky netradičnímu nástrojovému obsazení. V létě 2017 hostovali na turné s Divokým Billem a slavili opravdu velký úspěch. Mají zkrátka dobře našlápnuto.

Kladou totiž důraz na vtipné, poetické a přímočaré texty. Umí tím pádem odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. Po třetí písničce zjistíte, že je milujete celý život. Kapela dokáže strhnout publikum jak v komorním klubu, tak na hlavní scéně největších tuzemských festivalů United Islands, Colours of Ostrava nebo Rock for People.
Vydali úspěšnou desku „Chce to hit!“, se kterou právě vyrážejí na turné.

S kapelou Poletíme? se rozhodně nudit nebudete. Přijďte si v pátek 22. února od půl osmé večer do Domu kultury Šumperk užít párty, na kterou budete dlouho vzpomínat! Vstupné je v předprodeji 210 Kč, v den akce za 260 korun. Více informací a rezervace vstupenek najdete na www.dksumperk.czReklama