Šumperk.info

polojasno polojasno, -7°C

Dnes je úterý 7.2 a svátek má Veronika

Aktuality:


Jiří Kolbaba zve na cestu do Norska

10. 1. 2023 v 12:55

Populární dobrodruh a cestopisný zpravodaj rádia Impuls Jiří Kolbaba se po dvou letech vrací do šumperského domu kultury, kde v úterý 24. ledna na přednášce Norsko – oslava přírody zprostředkuje své zážitky z této severské země na Skandinávském poloostrově.

„Cestoval Jiří Kolbaba je právem považován za vynikajícího vypravěče zážitků z výprav do zahraničí. Jeho přednášky jsou inspirací pro diváky k jejich vlastním cestám a fotografování. Právě Norsko je mezi obyvateli České republiky v posledních letech velmi populární,“ uvádí produkční Michaela Horáková.

Norské království je mimořádně přitažlivou zemí, která je pětkrát větší než Česko a nabízí každému velké množství nevšedních zážitků, pocitů a dojmů. Projedeme ji celou od jižního Kristiansandu, přes Stavanger, inspirativní Oslo, kouzelný Bergen, fotogenický Ålesund, Bodø, Tromsø až na Nordkapp. Součástí výletu jsou i pohádkové Lofoty a syrové Špicberky.

Dobrodruh vystoupí ve velkém sále Domu kultury Šumperk v úterý 24. ledna od půl osmé večer. Vstupné je v předprodeji 190 korun, v den akce pak za 240 korun. Více informací a rezervaci vstupenek najdete na www.dksumperk.cz a www.smsticket.cz.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/jiri-...-do-norska

Reklama