EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je středa 23.10 a svátek má Teodor

Aktuality:


Jedinečný artový večer poprvé v Šumperku

24. 3. 2019 v 18:40 - První šumperský ART.blok, který se uskuteční ve středu 17. dubna v rámci festivalu Špek, bude ve znamení umělců a designerů našeho regionu.

„Také na příznivce výtvarného umění bylo myšleno při přípravě celého programu festivalu. Ti by si rozhodně neměli nechat ujít výstavu spojenou s hudebním vystoupením a módní přehlídkou,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Jedinečný artový večer zahájí beseda pod taktovkou moderátora Ondřeje Procházky, na kterou přijali pozvání Markéta Dočkalová (malířka), Kryštof Grygar (herec), Josef Bittner (sklář), Vojtěch Vyroubal (industriální designer) a Yvona Leitner (módní návrhářka).

Poté bude následovat výstava sklářských a designerských výrobků i autorská módní přehlídka. Hudební vystoupení během společenského večera zajistí skupina Hills On Skies. Chuťové pohárky potěší nápaditý raut a míchané drinky pro návštěvníky připraví John Bar.

První ročník ART.bloku se koná ve středu 17. dubna od sedmi hodin večer v Jižním křídle Domu kultury Šumperk. Cena vstupného, ve kterém je obsažen i již zmíněný raut, činí 80 korun.
Více informací o festivalu ŠPEK a online rezervace lístků na dksumperk.cz.Reklama