Šumperk.info

jasno jasno, 20°C

Dnes je pondělí 6.7 a slaví se † Jan Hus

Aktuality:


Janek Ledecký v rámci vánočního turné zazpívá i v Šumperku

13. 10. 2019 v 11:40 - Klasické oblíbené vánoční písně, ale i hity jako Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Na ptáky jsme krátký. To je jen část z programu, se kterým populární zpěvák Janek Ledecký dokáže každoročně před vánočními svátky vyprodávat sály po celé republice. Letos se s populárním programem vrátí do českých měst již po třiadvacáté. A ve čtvrtek 28. listopadu zavítá do Domu kultury Šumperk.

A samozřejmě dojde i na veškeré skladby ze zásadní desky Sliby se maj plnit o Vánocích. „Toto sváteční album vyšlo v roce 1996 a od té doby před svátky vždycky vyrážím na turné. Je to komorní záležitost, hraju na něm deset vánočních písní, a pak dalších patnáct, na které moji fanoušci čekají. Dojde však i na skladby, které jindy nehrávám, třeba na Dylana a Stinga,“ popisuje Janek Ledecký.

V každém městě navíc přivítáme speciální hosty v podobě předního českého smyčcového kvartetu M. Nostitz Quartet a Jankových hudebních kolegů baskytaristy Davea Mendéze, bubeníka Hanze Sedláře a klávesisty Pavla Muchy.


„Za jejich hudebního doprovodu návštěvníci koncertu uslyší všechny zásadní hity, můžete se proto těšit na nezapomenutelný kulturní zážitek s pravou sváteční atmosférou. Navíc vystoupení doplní doposud největší světelný park, s jakým kdy zpěvák na turné vyrazil,“ uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Vánočního koncertu Janka Ledeckého se dočkáte ve čtvrtek 28. listopadu od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupenky lze zakoupit v ceně 390, 420, 450 a 490 korun. Více informací a online rezervace vstupenek na www.dksumperk.cz.Reklama