Šumperk.info

zataženo zataženo, 8°C

Dnes je neděle 17.11 a svátek má Mahulena

Aktuality:


Jaká byla Revival Invaze 2012 ?

3. 9. 2012 v 10:08 - Šumperský kulturák připravil na pátek 24. srpna zajímavou hudební show – čtvrtý ročník Revivalové přehlídky. Letošník ročník nabídnul skupinu Jiří Schelinger revival, Rammstern a Tři sestry Banditos. Koncert se uskutečnil v nevšedním a divácky atraktivním prostředí Pavlínina dvora, kde bylo pro návštěvníky připravené také výborné občerstvovací zázemí - grilovaná kýty, klobásy, kuřata. Tradiční české pivo doplnily míchané nápoje.
Rammstern
Rammstern

Jako první skočila na podium skupina Jiří Scheliner revival, která se snažila svými osvědčenými songy rozpumpovat publikum.

Z rozhovoru mezi diváky bylo však patrné, že všichni očekávají s jakou příjde na podium Rammstern. Nad Šumperkem se setmělo, prolétlo několik černých mraků nevěštících nic dobrého, spadlo pár kapek, které však nezměnily nic na tom, že v areálu muzejního dvora se rozezněla tvrdá hudba kapely Rammstern doprovázena skvělou světelnou a ohňovou show.

Před podiem bylo rázem plno a diváci zpívali společně s kapelou nezapomenutelné songy Du Hast, Amerika, Asche Zu Asche, Sehnsucht, Mutter a další. Bylo jasné, že Rammstern si svou hudbou získalo šumperské publikum, které svým hlasitým projevem dávalo najevo své emoce.

Jako poslední vystoupila skupina Tři sestry Banditos, která zasypala diváky songy Dá,Dá,Dá, Růža ti dá, Krotitelé chlastu či třísestrovský šlágr Hurááá.

Za všechny diváky jeden výstižný názor: "Žádný prodrbaný pátek, ale konečně dobrá muzika spojená s výbornou  atmosférou – bomba!" Ten kdo přišel, si v každém případě našel tu svou muziku a odnesl si super zážitek! Tak jsme zvědaví s čím produkce překvapí v pátém ročníku Revivalové přehlídky.

FOTOGALERII Z REVIVAL INVAZE 2012 NAJDETE ZDEReklama