EPCOS s.r.o. - nabídka práce
Šumperk.info
Dnes je pondělí 21.10 a svátek má Brigita

Aktuality:


IMPRA – absolutní herecká improvizace se po roce vrací do Šumperka!

6. 5. 2019 v 10:40 - Hanny Firla, Ondřej Král a kytarový mág Igor Ochepovsky aneb umělecká improvizační skupina IMPRA po roce vyjíždí na turné. Dva herci a jeden instrumentalista tvoří každé představení, včetně všech jeho složek, přímo na jevišti. Žádný scénář, žádné záchranné body, ani předem dohodnutá témata…Zkrátka osvěžující čistá improvizace.
FOTO: IMPRA
FOTO: IMPRA

„Před námi je osmá celorepubliková tour. Celkem 10 měst. 10 jedinečných představení, které se už nebudou nikdy opakovat. A jedním z nich bude Šumperk. Do mého rodného města se vždy rádi vracíme. Každé představení je jiné, v tom jsme originální. Budeme s klukama moc rádi, když nás dorazíte podpořit a přijdete si vychutnat neopakovatelnou atmosféru naší improvizace. ”,zve Hanny Firla.

Spolek IMPRA založil Hanny Firla se spolužáky z Konzervatoře Jaroslava Ježka Ondřejem Králem a Igorem Ochepovskym v roce 2014. Záhy za své živelné show, se kterými objížděli republiku, získali hned tři Studentské Thálie 2015: cenu za Autorský tvar, cenu za Výtvarný nápad a do třetice Hanny Firla Cenu prezidenta Herecké asociace. Mají za sebou více než 250 odehraných představení na divadelních a festivalových scénách po celé České republice. Jejich bravurní improvizace, vždy vycházející z bodu nula, diváky mimořádně baví.


Autor: IMPRA / - red -

Reklama