Šumperk.info

oblačno oblačno, 18°C

Dnes je neděle 19.5 a svátek má Ivo

Aktuality:


Horkýže Slíže oslaví v Šumperku třicetiny na hudební scéně

8. 9. 2022 v 09:20

Legendární nitranská kapela Horkýže Slíže vystoupí v šumperském domě kultury v pátek 16. září. Koncert je součástí velkého turné po Slovensku a Česku, kterým si kapela připomíná tři dekády na hudební scéně.

Horkýže Slíže do Šumperka přivezou svou veselou rockovou muziku založenou na punkovém základě. Důležitou součástí jejich skladeb je vtip v textech, který vyhledávají fanoušci se smyslem pro bláznivou legraci i neotřelá slovní spojení. Určitě se můžete těšit na netradiční dekorace, nebo Kukovy originální a nepředvídatelné fórky.

„Zazní také několik novinek z aktuálního alba Alibaba a 40 kratkych songov 2. To obsahuje písně, které nemají žádná pravidla a ani žánrové hranice. Samozřejmě si naživo vychutnáte i legendární skladby Silný refrén, A já sprostá nebo Malá Žužu,“ dodala Michala Horáková.

Populární slovenská parta vznikla na podzim roku 1992 a krátce na to si ve svém rodném městě střihla první koncert. „Za dobu svého třicetiletého působení si kapela u nás i slovenských bratrů vybudovala velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby i haly a je jedním z headlinerů mnoha letních festivalů,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Vystoupení slovenských Horkýže Slíže se uskuteční v pátek 16. září od půl osmé večer ve velkém sále Domu kultury Šumperk. Vstupné v předprodeji zakoupíte za 390 Kč, v den akce lístek podraží o šedesát korun. Více informací a rezervace vstupenek najdete na www.dksumperk.cz.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/horky...ebni-scene

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama