Šumperk.info

oblačno oblačno, 9°C

Dnes je úterý 21.3 a svátek má Radek

Aktuality:


Herec a zpěvák Igor Orozovič vystoupí poprvé v Šumperku

2. 2. 2023 v 12:15

V šumperském domě kultury 15. února od půl osmé večer vystoupí herec Igor Orozovič. Šumperskému publiku se tentokrát představí v roli zpěváka s doprovodnou kapelou CO. Jedná se tak o první šumperské vystoupení tohoto herce, který je současně i nadaným muzikantem.

„Hudební tvorba Igora Orozoviče, coby člena činohry Národního divadla skvěle propojuje jeho poetické texty s harmonickými tóny lyrické flétny i elektrické kytary. Chvíli se tak ocitáme v krajinách blues, abychom následně zažili netypický šanson s rockovými prvky. Nejen proto jeho vystoupení stojí za to vidět,“ říká dramaturg domu kultury Ondřej Procházka.

Igor Orozovič, známý mimo jiné z filmů Milada, Fotograf nebo Zakázané uvolnění do Šumperka zavítá ve středu 15. února. V kulturáku vystoupí v rámci svého turné nesoucí název „Když chlap svléká tmu.“ Jedná se už o druhý umělcův hudební projekt. Poprvé své hudební ambice totiž Orozovič úspěšně promítl do Cabaretu Calmebour, ve kterém vystupuje společně se šumperskou rodačkou Lucií Polišenskou.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/herec...v-sumperku

Reklama