Šumperk.info

zataženo zataženo, 24°C

Dnes je pátek 19.7 a svátek má Čeněk

Aktuality:


Britská skupina Hardwicke Circus zavítá do Klubu Foyer

25. 10. 2023 v 09:35

Britská kapela Hardwicke Circus navštíví poprvé Šumperk. V domě kultury vystoupí ke konci října v rámci úspěšně se rozvíjejícího klubového turné po Evropě.

„Představte si, že The Rolling Stones vytvoří album s The Doors jamujícími s Primal Scream. Tak to jsou právě britší Hardwicke Circus,“ přibližuje hudební styl britské kapely Hardwick Circus produkční Domu kultury Šumperk Michaela Horáková.

Jmenovaná skupina vystoupí v rámci cyklu Klub Foyer. Ten nabízí už druhým rokem koncerty napříč hudebními žánry, a hlavně autentickou atmosféru.

„Kariéru Hardwicke Circus sleduje i slavný Paul McCartney - mimo jiné jim sehnal i místo v programu ikonického festivalu Glastonbury,“ doplňuje informace o kapele dramaturg DK Ondřej Procházka.

Lídrem kapely je zpěvák a hlavní skladatel Jonny Foster přitahující pozornost nejen hlasem, ale i tím, že vyzařuje charisma Micka Jaggera z éry slavné skladby Brown Sugar. Návštěvníci Klubu Foyer se o tom osobně přesvědčí ve čtvrtek 26. října v 19 hodin ve foyer domu kultury.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/brits...lubu-foyer

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama