Šumperk.info

zataženo zataženo, 24°C

Dnes je pátek 19.7 a svátek má Čeněk

Aktuality:


Anatol Svahilec si podmaní šumperské publikum

11. 9. 2023 v 10:10

Několikanásobný mistr České republiky ve slam poetry Anatol Svahilec poprvé do šumperského Klubu Foyer zavítá v polovině září se svou sólovou celovečerní show.

Disciplína slam poetry (divadelně přednášená autorská poezie) již několikrát ovládla foyer domu kultury, kde se pravidelně pořádá její exhibice v rámci projektu Klub Foyer. Tentokrát však na místo klasické soutěže o několika účastnících vystoupí sólově král české slamové scény Anatol Svahilec.

„Anatol Svahilec, občanským jménem Václav Šindelář, je pro českou slam poetry scénu něco jako Stephen Hawking pro astrofyziku. Pro řadu slamerů je právě on vzorem toho, jak má performativní umělec tohoto žánru vypadat. Sám vydal již několik sborníků autorských textů, které kypí nejen vtipem, ale i příběhy, které si podmaňují naši mysl a vybízí k hlubším úvahám,“ říká dramaturg domu kultury Ondřej Procházka.

Foyer domu kultury se díky One Anatol Svahilec Show promění v klubový prostor s barem už ve čtvrtek 14. září od 19 hodin a pořadatelé slibují zážitek zcela odlišný od předchozích klubových akcí.


Autor: Dům kultruy Šumperk Zdroj: https://www.dksumperk.cz/anato...e-publikum

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama