Šumperk.info

sněžení sněžení, -2°C

Dnes je sobota 2.12 a svátek má Blanka

Aktuality:


Vychází zářijový Šumperský zpravodaj

21. 9. 2023 v 00:10 - Šumperané právě dostávají do svých schránek zářijový Zpravodaj. Mezi hlavní témata patří zavádění opatření, které zabrání zbytečným výkopům ve městě, investice do kina Oko, novinky v městské policii.  

Na straně 2 nechybí anketní otázka, která se týká volnočasových aktivit dětí a informujeme o tom, že město má zajištěné energie na příští rok.

Na stránky Zpravodaje se vrátila energetická poradna, která přibližuje podmínky nových Kotlíkových dotací. Nechybí kulturní přehled, komiks, který je věnován děkanovi Kryštofu Lautnerovy, který se stal obětí čarodějnických procesů.

Pokud nebudete mít Zpravodaj ve své schránce do úterý 26. září, napište co nejdříve na e-mail: zakazky@kartotisk.cz. Uveďte zde prosím jméno a adresu, Zpravodaj vám bude doručen v nejbližším možném termínu.

V případě problémů můžete také volat reklamační linku tel.: 583 211 331, která je v provozu v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hodin.

Zpravodaj je možné si také zdarma vyzvednout na informacích městských úřadoven (nám. Míru, ul. Jesenická, ul. Lautnerova), v Informačním centru na Hlavní třídě nebo například na centrálním příjmu Nemocnice Šumperk či v Městské knihovně T.G.M.

Elektronická verze periodika je zde.


Autor: MÚ Šumperk Zdroj: https://www.sumperk.cz/cs/zivo...vodaj.html

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama